Jesteś tutaj

Wystawy

ŻYWIE BIEŁARUŚ! NIECH ŻYJE BIAŁORUŚ! Wystawa

Już w środę 19 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy do Galerii na Targ Rakowy 5/6 na uroczyste otwarcie wystawy – ŻYWIE BIEŁARUŚ! NIECH ŻYJE BIAŁORUŚ!

Półtora roku temu ludzie w Białorusi wyszli na ulicę, po tym jak ich prezydent, sprawujący urząd od 27 lat, sfałszował wybory w imię utrzymania władzy. Tysiące Białorusinek i Białorusinów za marzenie o wolności zapłaciło wysoką cenę w postaci represji: więzienia, przymusowej emigracji, a nawet śmierci.

Data wydarzenia: 
12.02.2022
Udostępnij:
Więcej

W barwach morza. Wystawa malarstwa Gabriela Oleszka

Zapraszamy do obejrzenia wystawy malarstwa Gabriela Oleszka zatytułowanej "W barwach morza".

Gabriel Oleszek absolwent Państwowej Szkoły Morskiej w Gdyni, przez 28 lat kapitan statków.

Zapalony pisarz-amator, autor 30 książek o tematyce marynistyczno sensacyjnej.

Data wydarzenia: 
04.07.2022
Udostępnij:
Więcej

Wystawa grafiki Michała Wójcika

Michał Wójcik - Gdańszczanin. Ukończył Wydział Malarstwa i Grafiki w ASP w Gdańsku. Uzyskał dyplom magistra sztuki w pracowni prof. Wiesława Dembskiego - Grafika Artystyczna. Aneks u prof. Macieja Świeszewskiego - Malarstwo. W 2012 roku uzyskał stopień Doktora Sztuki w dziedzinie Sztuk Plastycznych w ASP w Łodzi. Od roku 2018 pracuje w Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku na stanowisku adiunkta, prowadzi Pracownię Grafiki Artystycznej.

Data wydarzenia: 
08.06.2022
Udostępnij:
Więcej

Pomorze w kolorze

Jako Stowarzyszenie Nadbałtyckie Plastyków im. Mariana Mokwy w Gdańsku swoją działalność  kulturalno-społeczną prowadzimy od 34-ch lat stowarzyszając 80-ciu członków. Naszą ideą jest promocja i edukacja środowiska plastyków, inicjowanie wydarzeń kulturalno-społecznych kreujących wizerunek Gdańska i Metropilii Gdańskiej,  integracja i animacja szeroko rozumianej społeczności lokalnej poprzez kulturę.

Data wydarzenia: 
03.06.2022
Udostępnij:
Więcej

Wystawa prac plastycznych

Portrety mam zostały wykonane przez młodych, młodszych i najmłodszych czytelników naszej biblioteki w ramach zabawy plastycznej.

Wystawę będzie można oglądać od 26 maja do końca czerwca 2022 r.

Data wydarzenia: 
30.06.2022
Udostępnij:
Więcej

Strony

Subskrybuj RSS - Wystawy