Jesteś tutaj

Warsztaty

Warsztaty

Co kręci dziennikarzy ­– warsztaty prowadzone przez Katarzyną Włodkowską

Jak budować relacje z mediami? Co interesuje dziennikarzy? Jak wkupić się w ich łaski? Dlaczego czasem nie warto pisać informacji prasowej? Podczas warsztatu uczestnik pozna formy i sposoby kontaktu z mediami, zasady rządzące redakcją oraz nauczy się jak zwiększyć skuteczność proponowanych tematów. Prośba prowadzącej: w miarę możliwości, proszę o przyniesienie informacji prasowej, propozycji tematu dla mediów/raportu/zaproszenia na wydarzenie, który planujecie zaproponować dziennikarzom lub taki, który zaproponowaliście, ale nie spotkał się z zainteresowaniem.

 

Alfabet mediów społecznościowych - warsztaty prowadzone przez Justynę Łukasik

Termin media społecznościowe odmieniany jest przez wszystkie przypadki. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym codziennie spotykamy się z tą nową formą komunikacji. O ile jednak Facebook stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych platform społecznościowych, możemy czuć się zagubieni, słysząc wciąż o nowych modach na kolejne portale tego typu. Instagram, Snapchat, Twitter, Vine, Periscope, Google+… Lista mediów społecznościowych, o których się mówi, nieustannie się wydłuża. Podczas warsztatu, uczestnicy dowiedzą się jak poruszać się w środowisku nowych mediów, na co zwrócić uwagę planując komunikację i jak czerpać z niej największe korzyści!

 

Kup pan cegłę, czyli jak pisać dobrze i skutecznie – warsztaty prowadzone przez Jolantę Świetlikowską

Jak napisać tekst poprawny językowo i merytorycznie? Jakich użyć środków, by przekaz był czytelny? Na czym się skupić, by dotrzeć do czytelnika i uzyskać efekt, o który nam chodzi? Oto pytania, na które poszukamy odpowiedzi w czasie warsztatu.