Jesteś tutaj

Wielkanoc

Życzenia Wielkanocne

Zapraszamy do obejrzenia animacji Wielkanocno-literackiej.

Proszę kliknąć tutaj aby obejrzeć animację.

Data wydarzenia: 
05.04.2021
Udostępnij:
Więcej

Wiosenne tradycje ludowe i zwyczaje na Ukrainie

Kultura zza wschodniej granicy jest bardzo bogata. Wpływ na to mają ukształtowania na przestrzeni wieków oraz urozmaicenia etniczne, jakie występują na terenie tego kraju.

Ukraina ze względu na swoje zróżnicowanie etniczne wyróżnia się bogatą kulturą z wieloma archaicznymi elementami ukształtowanymi na przestrzeni wieków. W każdym narodzie obyczaje są nieodłącznym elementem kulturowym, niepisanymi regułami, którymi kierują się obywatele danego kraju w swoim życiu.

Data wydarzenia: 
07.04.2020
Udostępnij:
Więcej

Wielkanocne ozdoby

Zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne, na których będą mogły wykonać niecodzienne ozdoby z papieru (koszyczki, zajączki). Zajęcia będą okazją do rozwinięcia zdolności manualnych oraz kreatywności.

Materiały na zajęcia zostaną zapewnione!

Data wydarzenia: 
02.04.2020
Udostępnij:
Więcej

Warsztaty z rękodzieła - Wielkanocne wianki z wikliny papierowej

Jeśli chcesz poznać technikę tworzenia ozdób z wikliny papierowej i samodzielnie wypleść wielkanocny wianek zapraszamy na kolejne warsztaty artystyczne z papierowej wikliny, które poprowadzi Barbara Chyła.

 

Obowiązują zapisy

Materiały na zajęcia zapewniamy, obowiązują zapisy.

Zapraszamy!

Data wydarzenia: 
27.03.2020
Udostępnij:
Więcej

Warsztaty artystyczne - "Wielkanocne ozdoby z filcu"

W ramach cyklicznych warsztatów plastycznych zapraszamy do wykonania ciekawych ozdób wielkanocnych. Stworzone z filcu pisanki, zajączki i inne dekoracyjne ozdoby wzbogacić będą mogły wygląd świątecznych stołów. Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przyjmujemy telefonicznie.

Data wydarzenia: 
07.04.2017
Udostępnij:
Więcej

Strony

Subskrybuj RSS - Wielkanoc