Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie i promocja książki

Spotkanie autorskie z Ewą Formellą

Ewa Formella - urodzona w 1961 roku na Górnym Śląsku, w Chorzowie. Prawie 40 lat mieszka w Trójmieście. Z wykształcenia jest technikiem administracji oraz opiekunem medycznym. Ponad 20 lat pracowała w jednym z gdyńskich przedszkoli na stanowisku administracyjnym, obecnie zajmuje się opieką osób starszych i niepełnosprawnych.

Data wydarzenia: 
28.01.2022
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie autorskie z Markiem Górlikowskim

Marek Górlikowski - reporter, dziennikarz, przez wiele lat związany z "Gazetą Wyborczą." Czterokrotnie nominowany do nagrody Grand Press w kategoriach Dziennikarstwo śledce, Wywiad i Publicystyka. Laureat Nagrody im. Jana Jędrejewica za biografię Noblista z Nowolipek. Józefa Rotblata wojna o pokój (2018), nominowaną również do finału Górnośląskiej Nagrody Literackiej Juliusz.

Data wydarzenia: 
30.09.2021
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie autorskie z podróżniczką Katarzyną Kozłowską

Katarzyna Kozłowska mając 52 lata wyruszyła w półroczną, samotną podróż dookoła świata, podczas któej przemierzyła trzy kontynenty, trzydzieści wysp i 59 tysięcy kilometrów. Jeśli chcesz się zainspirować i spełnić swoje marzenia o podróżowaniu przyjdź na spotkanie!

 

Data wydarzenia: 
17.09.2021
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie z Maksymilianem Dzikowskim - ODWOŁANE!!!

Maksymilian Dzikowski - ur. 23. sierpnia 1991 r. W 2015 r. ukończył studia na Wydziale Edukacji Muzycznej na Akademii Sztuki w Szczecinie. Obecnie realizuje interdyscyplinarne studia z zakresu archeologii i menedżmentu dziedzictwa kulturowego na Uniwersytecie Szczecińskim. W czasie prac nad powieścią współpracował z Parkiem Epoki Kamienia Dithmarschen w Albersdorf (Niemcy). Jako edukator w osadzie pierwszych rolników współpracował także z Muzeum Archeologicznym w Biskupinie.

Data wydarzenia: 
12.03.2020
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie autorskie z Marią Apoleiką

Kim jest pies?

Pies jest przeważnie mniejszy niż człowiek i bez porównania puchaciejszy. Natura wyposażyła go w łapki, zęby i wdzięk, choć i tak składa się głównie z noska. Wabi się różnie, najczęściej kiełbaską.

Jedzenie jedzeń to jedno z ulubionych zajęć uczciwego psiska. Jego specjalnością są dania podwędzane. Poza tym preferuje radości skromne i proste. Jego nastrój podnosi się proporcjonalnie do liczby otrzymanych głasków. Do pełni szczęścia wystarczy mu, że wjedzie brzuszkiem w błotnistą kałużę albo oszczeka złowrogi słupek.

Data wydarzenia: 
29.11.2019
Udostępnij:
Więcej

Miliony dobrych życzeń dla Ziemi

Uniwersytet Brahma Kumaris aktywnie uczestniczy w wielu programach środowiskowych. Istotą tej działalności jest edukacja oparta na zrozumieniu związków pomiędzy świadomością, postawą, sposobem postrzegania i działaniem a stanem środowiska naturalnego. W 2009 roku powstała Inicjatywa Środowiskowa Brahma Kumaris, która skupia się na szerzeniu właściwej świadomości środowiskowej oraz skutecznych sposobów na zmianę naszego stylu życia.

Data wydarzenia: 
23.11.2018
Udostępnij:
Więcej

Składniki szczęścia - Docenianie

Docenianie to zrozumienie wartości każdej chwili, osoby, wszystkiego tego, co nas spotyka i przez co wzrasta nasze szczęście. Jest to również umiejętność dostrzeżenia szans, które stawia przed nami życie. Jednak by móc je dostrzec – musimy się zatrzymać. Być w teraźniejszości, być skupionymi, cichymi i obecnymi, a pomocna w dostrzeżeniu tych darów i niezwykłości jest pokora.

 

Data wydarzenia: 
05.02.2019
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - Spotkanie autorskie i promocja książki