Jesteś tutaj

#kot#DIY#ŚwiatowyDzieńKota

Zabawki dla kota DIY

Aby kot poczuł sie u Ciebie komfortowo, skorzystaj z naszych pomysłów na wykonanie gadżetów, które sprawią mnóstwo radości zarówno Twojemu ulubieńcowi, jak i Tobie.

Data wydarzenia: 
17.02.2020
Udostępnij:
Więcej

Badania focusowe

Mieszkasz na Przeróbce albo na Stogach? A może na Oruni? Chcesz mieć wpływ na to, jakie funkcjonować tu będą biblioteki? Weź udział w badaniu, organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną. z udziałem mieszkańców dzielnic Przeróbka, Stogi i Orunia. Chcemy dzięki tym badaniom dowiedzieć się, jak mieszkańcy tej części miasta spędzają czas wolny, czym się interesują, jakiej chcieliby dla siebie biblioteki. Do udziału w badaniach zapraszamy dwie grupy:

Data wydarzenia: 
24.06.2019
Udostępnij:
Więcej

Badania focusowe

Chcesz mieć wpływ na to, jaka powstanie tu biblioteka? Weź udział w badaniu, organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną. W czerwcu w Bibliotece Głównej przy Targu Rakowym 5/6 doktor Roman Chymkowski z Biblioteki Narodowej przeprowadzi badania fokusowe, z udziałem mieszkańców kilku dzielnic Gdańska. Chcemy dzięki tym badaniom dowiedzieć się, jak mieszkańcy danej części miasta spędzają czas wolny, czym się interesują, jakiej chcieliby dla siebie biblioteki.

Poniżej znajdują się informacje na temat badań focusowych dla mieszkańców poszczególnych dzielnic.

Data wydarzenia: 
11.06.2019
Udostępnij:
Więcej

Badania focusowe - zmiana godzin!

11 czerwca 2019 roku w Bibliotece Głównej przy Targu Rakowym 5/6 doktor Roman Chymkowski z Biblioteki Narodowej przeprowadzi badania fokusowe, z udziałem mieszkańców Gdańska Południe. Chcemy dzięki tym badaniom dowiedzieć się, jak mieszkańcy tej części miasta spędzają czas wolny, czym się interesują, jakiej chcieliby dla siebie biblioteki. Do udziału w badaniach zapraszamy dwie grupy:

Data wydarzenia: 
11.06.2019
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - #kot#DIY#ŚwiatowyDzieńKota