Jesteś tutaj

Fale z betonu

Przymorze za 50 lat - wyniki konkursu

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że mamy zwycięzców konkursu plastycznego "Przymorze za pięćdziesiąt lat". Są to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 76:

Paulina Muszyńska
Emilia Moroz
Wiktor Hemiak

Ich praca zrobiła ogromne wrażenie na jury. Dzieciaki wykazały się precyzją, pomysłowością, kreatywnością. Gratulujemy!

Data wydarzenia: 
01.06.2015
Udostępnij:
Więcej

Przymorskie zagadki przeszłości - fotorelacja

W ramach projektu "Fale z betonu" odbyła się gra miejska - Przymorskie zagadki przeszłości. Dzieciaki buszowały po ogródkach jordanowskich, układały słowa i dopasowywały biogramy do pomników. Zabawa była przednia, mimo że pogoda nie rozpieszczała. Jak było - obejrzeć można na zdjęciach...

Data wydarzenia: 
19.06.2015
Udostępnij:
Więcej

W OBIEKTYWIE ZENITÓW

Prezentowane fotografie pochodzą ze zbiorów zaprzyjaźnionych Czytelników oraz klubów osiedlowych "Piastuś" i "Bolek i Lolek", którym za udostępnienie zdjęć serdecznie dziękujemy.

Wystawa odbywa się w ramach projektu FALE Z BETONU.

Data wydarzenia: 
28.05.2015
Udostępnij:
Więcej

Maciej Kosycarz - fotograficzne opowieści o Gdańsku i Przymorzu

MACIEJ KOSYCARZ - polski fotoreporter związany z Gdańskiem. Ukończył Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. W roku 1996 założył własną agencję fotograficzną Kosycarz Foto Press KFP, kontynuując pracę ojca, Zbigniewa Kosycarza. Wcześniej pracował w prasie gdańskiej, w „Naszych Tygodnikach”,„Tygodniku Wieczór” oraz „Głosie Wybrzeża”.Zanim zawodowo związał się z fotografią pracował m.in. w wypożyczalni płyt na Przymorzu.

Data wydarzenia: 
20.05.2015
Udostępnij:
Więcej

Klatka po klatce

Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca, elementy architektury, a może po prostu lokalizacje, z którymi wiążą się jakieś wspomnienia. Spróbujcie przejść się wśród tych zastygłych w betonie fal i pokażcie nam Przymorze swoimi oczami. 
 
W telegraficznym skrócie:
 
1. Konkurs rozpoczyna się dziś i na Wasze prace konkursowe czekamy do 7 maja 2015 roku. 
 
Data wydarzenia: 
07.04.2015
Udostępnij:
Więcej

Strony

Subskrybuj RSS - Fale z betonu