Jesteś tutaj

#American Corner

Personal branding, czyli budowanie marki osobistej

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego poruszone zostaną zagadnienia związane ze strategicznym podejściem do budowania marki osobistej oraz przedstawione zostaną praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia efektywnego profilu na LinkedIn. 
 
Data wydarzenia: 
08.12.2020
Udostępnij:
Więcej

Jak zarabiać na pisaniu?

Bez względu na to, czy chcesz napisać książkę, scenariusz, wiersz, bajkę dla dzieci czy materiały na swoją stronę internetową masz jeden cel – żeby ktoś to przeczytał.
Jeżeli poważnie myślisz o pisaniu i chciałabyś/łbyś żeby z czasem zmieniło się
w dodatkowe źródło dochodu, zachęcamy do zapoznania się z zasadami jak wyceniać swoją pracę, jak przyciągnąć potencjalnych odbiorców/klientów poprawnie i ciekawie napisanym tekstem oraz jak rozmawiać z zleceniodawcą.

Warsztaty są bezpłatne.

Data wydarzenia: 
11.02.2020
Udostępnij:
Więcej

Pamiątka z Gdańska

Pamiątka z Gdańska to cykl spotkań poświęconych spisywaniu wspomnień i digitalizacji.

Podczas czterech sesji warsztatowych uczestnicy nauczą się podstaw pisarstwa osobistego i spisywania wspomnień  w oparciu o jedną osobistą pamiątkę.  Pod koniec warsztatów uczestnicy zostaną zapoznani z procesem digitalizacji oraz jego znaczeniem w dzisiejszych czasach. Warsztaty skierowane są do: seniorów, kolekcjonerów, hobbystów, pasjonatów Gdańska, osób zainteresowanych spisywaniem wspomnień.

Data wydarzenia: 
30.03.2020
Udostępnij:
Więcej

Warsztaty LEGO WeDO

W czasie zajęć uczestnicy zbudują między innymi :

robota gąsienicę, robota grającego w piłkę albo nadadzą mu taki wygląd jaki chcą np. zdalnie sterowanego smoka, słonia lub kraba.

Nauczą się podstaw programowania, a także będą mieli okazję do przetestowania swoich własnych autorskich pomysłów na roboty.

Warsztaty są skierowane do uczniów zainteresowanych klockami LEGO, robotyką i świetną zabawą.

 

Data wydarzenia: 
16.12.2019
Udostępnij:
Więcej

Światowy Dzień Książki Dziecięcej

Od godziny 12:00 do 15:00 świętujemy urodziny Hansa Christiana Andersena i zapraszamy do przyłączenia się do akcji Klub Zaczytanych Detektywów. Do Klubu mogą zapisać się dzieci, które uczęszczają do I,II lub III klasy szkoły podstawowej.

Chcielibyśmy, aby jak najwięcej małych czytelników dołączyło do naszego projektu. Tego dnia będzie można zapisać swoje dziecko do biblioteki i przystąpić do akcji Klub Zaczytanych Detektywów.

Data wydarzenia: 
06.04.2019
Udostępnij:
Więcej

Klub Zaczytanych Detektywów

Klub Zaczytanych Detektywów startuje 6 kwietnia 2019r. w Bibliotece Manhattan. Od 8 kwietnia będzie można przystąpić do akcji w pozostałych filiach WiMBP (z wyłączeniem Filii Naukowej oraz Biblioteki pod Żółwiem).

Zapraszamy wszystkie dzieci, które uczęszczają do I, II lub III klasy szkoły podstawowej do przyłączenia się do naszej akcji Klub Zaczytanych Detektywów!

Data wydarzenia: 
06.04.2019
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - #American Corner