Jesteś tutaj

żywa biblioteka

Żywa Biblioteka dla Rodziców

Macie Państwo mnóstwo pytań związanych z ciążą, porodem, rodzicielstwem i nie wiecie, komu je zadać? Ważne są dla Was doświadczenia innych rodziców oraz opinie specjalistów? Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Żywej Biblioteki dla Rodziców!

Data wydarzenia: 
09.10.2015
Udostępnij:
Więcej

Żywa Biblioteka

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda Polska oczami osoby, która pochodzi z odległego kraju? Rozważaliście różnice (a może podobieństwa?) między kulturą polską, a czeczeńską? Myśleliście, co skłoniło innych do przyjechania właśnie tutaj? Na Żywej Bibliotece zorganizowanej przez Trójmiejską grupę Amnesty International oraz Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego będziecie mieli okazję o to zapytać!

Data wydarzenia: 
28.01.2017
Udostępnij:
Więcej

Gdański Tydzień Demokracji

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku zaprasza na organizowany przez Urząd Miasta Gdańska Tydzień Demokracji,  w ramach którego  oprócz szeregu ciekawych spotkań, dyskusji i warsztatów, 13 września o godzinie 17.00 w Bibliotece Manhattan odbędzie się Żywa Biblioteka. Jest to projekt polegający na bezpośredniej rozmowie z „żywymi książkami”. Swoje opowieści przedstawią między innymi  Yulia Szavlovskaya (Białoruś), Khedi Alieva (Czeczenia) oraz przedstawiciel Ligii Muzułmańskiej w Gdańsku.

Data wydarzenia: 
12.09.2016
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - żywa biblioteka