Jesteś tutaj

Zrób porządek w głowie - warsztaty filozoficzne

/
Data wydarzenia: 
31.05.2022
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:30

Zrób porządek w głowie - warsztaty filozoficzne

Często czujemy się zagubieni w gąszczu myśli, albo coś się nam nie mieści w głowie. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was na warsztaty, w trakcie których pokażemy, jak można ten chaos uporządkować. Uczestnicy poznają mniej znaną twarz filozofii - praktyczną umiejętność orientowania się w świecie pojęć i zjawisk. Warsztaty poprowadzi Paweł Paniec. Skierowane są do osób dorosłych, które zaczynają swoją przygodę z filozofią i chcą rozwijać jej znajomość. Obowiązują zapisy: osobiste w filii, telefoniczne i e-mailowe.

Otaczająca nas rzeczywistość, mimo że ogromna, ostatecznie sprowadza się do tego, co mieści się w naszych głowach. W związku z tym nic dziwnego, że często czujemy się zagubieni w gąszczu myśli, albo coś się tam nie mieści. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was na warsztaty, w trakcie których pokażemy, jak można ten chaos uporządkować. Uczestnicy poznają mniej znaną twarz filozofii - praktyczną umiejętność orientowania się w świecie pojęć i zjawisk. Porozmawiamy o tym, jak myśliciele dochodzą do swoich przekonań, a także o tym, jak mimo różnic poglądów, możemy budować wartościowe relacje. 

Paweł Paniec - filozof, edukator, popularyzator filozofowania z dziećmi i dorosłymi, który od kilkunastu lat na żywo i online przekonuje, że myślenie ma przyszłość.

Obowiązują zapisy! (osobiście w godzinach pracy filii, e-mail: bibliotekamanhattan@wbpg.org.pl, tel. 58 500 00 80)

Data wydarzenia: 
31.05.2022
Godzina rozpoczęcia: 
17:30
Tagi: 
Udostępnij: