Jesteś tutaj

Z morzem w tle - finisaż wystawy, koncert

/
Data wydarzenia: 
27.09.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Z morzem w tle - finisaż wystawy, koncert

Serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy, który odbędzie się 27 września o godz. 18:00. Gościnnie zagra Boguś Olszonowicz z zespołu Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary.

Gabriel Piotr Oleszek - urodzony 16 marca 1948 w Wałbrzychu. Absolwent Państwowej Szkoły Morskiej w Gdyni oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Przeszedł wszystkie szczeble morskiej kariery, w tym 28 lat na stanowisku kapitana statków. W przerwach w pływaniu kilkakrotnie pracował w służbie Głównego Nawigatora w Polskich Liniach Oceanicznych w Gdyni oraz jako pełnomocnik dyrektora Polskiego Rejestru Statków w Gdańsku. Był również ławnikiem Izby Morskiej w Gdyni, członkiem międzynarodowej grupy roboczej do spraw Kodeksu Zarządzania Bezpieczną Eksploatacją Statków i Ochrony Środowiska Morskiego w Oslo, a także członkiem Komitetu Jakości Międzynarodowego Stowarzyszenia Instytucji Klasyfikacyjnych w Nowym Jorku i przedstawicielem Polskiego Rejestru Statków w tym komitecie. Opublikował liczne artykuły i opowiadania w prasie wybrzeża i ogólnopolskiej, współpracował z TVO Gdańsk, był członkiem Bałtyckiego Stowarzyszenia Marynistów "MARE NOSTRUM", wykonał ponad trzysta obrazów, napisał ponad 30 książek marynistycznych lub marynistycznych z wątkiem sensacyjnym.

 

Podczas finisażu, który odbędzie się 27 września o godz. 18:00 gościnnie zagra Boguś Olszonowicz z zespołu Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary.

 

Serdecznie zapraszamy!

Data wydarzenia: 
27.09.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: