Jesteś tutaj

Wiedzoteka - gra miejska i warsztaty

/
Data wydarzenia: 
16.11.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
12:00

Wiedzoteka - gra miejska i warsztaty

Zapraszamy na GRĘ MIEJSKĄ WIEDZOTEKA. Gra rozpocznie się na Placu Wybickiego (Wrzeszcz Dolny) o godz. 12:00. Ogłoszenie wyników i zakończenie gry nastąpi w Bibliotece Pod Kotem i Myszą. Gra jest częścią wydarzenia organizowanego wraz z Biblioteką Kolonia - chętnych zapraszamy na warsztaty do Biblioteki Kolonia na temat Patronów ulic Dolnego Wrzeszcza (warsztaty - 19.11.2019 r. - na zapisy). Wydarzenie jest sfinansowane ze środków Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny.

WIEDZOTEKA – WARSZTATY I GRA MIEJSKA

(Biblioteka Kolonia i Biblioteka Pod Kotem i Myszą)

Wydarzenie jest sfinansowane ze środków Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny.

16 listopada, w sobotę, zapraszamy na grę miejską Wiedzoteka. Gra rozpocznie się na Placu Wybickiego (Wrzeszcz Dolny) o godz. 12:00. Ogłoszenie wyników i zakończenie gry nastąpi w Bibliotece Pod Kotem i Myszą (ul. Lelewela 21/22).

19 listopada, we wtorek o godz. 17.00 zapraszamy do BIBLIOTEKI KOLONIA (ul. Manifestu Połanieckiego 32-34) na warsztaty dla dzieci w wieku 7-13 lat na temat Patronów ulic Dolnego Wrzeszcza. Na warsztaty obowiązują zapisy (tel. 58 344-02-59, e-mail: bibliotekakolonia@wbpg.org.pl, lub osobiście w bibliotece).

Warsztaty i spacer poprowadzi Magdalena Kosko - od ponad dwudziestu lat czynna przewodniczka po Trójmieście. Uczestniczka projektu Młody Przewodnik, Młoda Przewodniczka po Gdańsku, realizowanego w ramach Gdańskiej Akademii Przedszkolaków. Nauczycielka i edukatorka w Akademii Seniora w Gdańsku. Absolwentka germanistyki, dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Data wydarzenia: 
16.11.2019
Godzina rozpoczęcia: 
12:00
Udostępnij: