Jesteś tutaj

Wernisaż wystawy malarstwa Justyny Drozd-Tietianiec: „Tajemnicza moc”

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
28.01.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:30

Wernisaż wystawy malarstwa Justyny Drozd-Tietianiec: „Tajemnicza moc”

„Tajemnicza moc” to obrazy na których są przede wszystkim konie, którymi autorka pasjonuje się odkąd pamięta. Konie są dla niej symbolem wolności, mocy i piękna. Wernisaż uświetni koncert relaksacyjny zespołu bębniarskiego JDT. Zabrzmią bębny, tank drumy, dzwonki, grzechotki i misy tybetańskie i goście będą mogli przenieść się w świat wyobraźni, gdzie dźwięk przywołuje najróżniejsze uczucia i barwne obrazy.

Justyna Drozd-Tietianiec - urodzona gdańszczanka, z zawodu artystka i masażystka, z zamiłowania ogrodniczka. Szczęśliwa żona i matka trójki wspaniałych dzieci.

Maluje, masuje, gotuje, fotografuje, gra na tank drumach, bębnach afrykańskich, bębnie szamańskim, misach tybetańskich i flecie. 

Malowała od zawsze. Rysowanie i tworzenie sprawiało jej ogromną frajdę.Była bardzo ciekawa świata. Bardzo dużo czasu spędzała na łonie natury, zachwycając się przyrodą i bawiąc się. Rysowanie było sposobem na nudę i niepogodę.

*„Pamiętam jak malowałam marzenia o psie, kocie, domu z ogrodem i basenem. To niezwykłe bo mój pies wygląda dokładnie jak ten z dziecięcych rysunków a dom i ogród są o wiele ładniejsze. Pamiętam jak wściekałam się na siebie, że nie wychodzi mi tak jak to w wyobraźni widzę i obrażałam się na moje dziecięce rączki . Czułam się jak brzydkie, nieudolne kaczątko.”*
Motywem przewodnim jej prac są konie, dzikie koty, kwiaty, ludzie, motyle, delfiny i mandale. Lubi eksperymentować z różnymi technikami: akwarele, akryl, pastel, ołówek.

Wie, że życie jest piękne, proste, mądre, cudowne i daje nam wszystko czego potrzebujemy dla naszego najwyższego dobra. Uważa, że życie jest po to aby je pięknie przeżyć spełniając marzenia.

Wystawę będzie można oglądać do 12.02.2016.
ZAPRASZAMY!

 

Data wydarzenia: 
28.01.2016
Godzina rozpoczęcia: 
17:30
Udostępnij: