Jesteś tutaj

W drodze do Jerozolimy

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
20.10.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.00

W drodze do Jerozolimy

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu z wyjątkową osobą, Dominikiem Włochem, pielgrzymem, terapeutą manualnym i coachem w jednej osobie, a także autorem książki "W drodze do Jerozolimy". Będziemy podróżować, pielgrzymować i opowiadać... Warto w tej historii wziąć udział. Zapraszamy!

"W drodze do Jerozolimy" to książka o wzrastaniu, budowaniu samego siebie i budowaniu spójności w sobie. Pielgrzym idzie, jest w drodze i jego celem umiejscowionym na geograficznej mapie świata, jest Jerozolima. Ale czy to jest na pewno prawdziwy cel? Czy nie chodzi tu o odczucie czegoś? On wie dokąd idzie, ale nie wie, co go spotka na tej drodze. Jak w życiu... Warto wiedzieć dokąd się idzie i po co tak naprawdę. To, co w drodze, pozostaje tajemnicą. Pielgrzym mógłby myśleć strachem, ale myśli, a raczej oddaje się uczuciu zaufania. Zaufania absolutnego do Najwyższego. Daje Mu się prowadzić. Idzie sercem. Uważny czytelnik zobaczy w tej podróży miłość, czystość, wiarę i cuda.   Cuda, chciałoby się powiedzieć zwykłe, codzienne, ale jednak cuda, którymi Pan Bóg obdarza każdego z nas.

 

 

DOMINIK WŁOCH - gdańszczanin, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, pielgrzym, terapeuta manualny, coach. Jego wcześniejsza książka "Małe cuda Boga" wydana również przez Wydawnictwo Bernardinum, ukazała się w roku 2013. Dominik przeszedł łącznie blisko 30 tys. km. Pielgrzymował pieszo do Santiago de Compostela, Rzymu, Jerozolimy, Medjugorie i Asyżu. Jest niezwykłym człowiekiem, obdarzonym darem pomagania chorym i potrzebującym. Pracował w domach dziecka, opiekował się dziećmi z porażeniem mózgowym i osobami po udarach i wylewach. Jako wolontariusz, spędził ponad rok czasu na Madagaskarze, lecząc chorych w przychodni prowadzonej przez ojców salezjanów. Wracał tam jeszcze kilka razy. To właśnie tam chce pomóc w budowie kliniki i przekazać Malgaszom część swoich umiejętności z zakresu terapii manualnej. Jest wspaniałym człowiekiem, o sercu przepełnionym miłością.


 

Data wydarzenia: 
20.10.2016
Godzina rozpoczęcia: 
17.00
Udostępnij: