Jesteś tutaj

UWAGA! ZAPISY ZAMKNIĘTE! 6. urodzinowy konkurs recytatorski "Kałużochlapy i inne Dziwadła"

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
07.03.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

UWAGA! ZAPISY ZAMKNIĘTE! 6. urodzinowy konkurs recytatorski "Kałużochlapy i inne Dziwadła"

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem, lista zapisów została zamknięta. Nie przyjmujemy kolejnych zgłoszeń. Biblioteka Manhattan już po raz 6. organizuje urodzinowy konkurs recytatorski. Tym razem przewodzić nam będą wiersze Natalii Usenko pod hasłem "Kałużochlapy i inne Dziwadła".

Zapraszamy dzieci z klas I-III szkół podstawowych do udziału w organizowanym przez Bibliotekę Manhattan konkursie recytatorskim.

Jeśli marzycie o występie na scenie, burzy oklasków i macie pomysł na ciekawy pokaz Waszych umiejętności - to jest to konkurs właśnie dla Was. W tym roku hasłem przewodnim naszego konkursu będą wiersze Natalii Usenko "Kałużochlapy i inne Dziwadła".

Prosimy rodziców uczestników o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z tekstem wiersza należy złożyć u bibliotekarzy w godzinach pracy biblioteki (pon.-sob. od 9.00 do 21.00), bądź przesłać skan wypełnionej karty wraz z tekstem mailowo na adres: lidia_szutkowska@wbpg.org.pl do 02.03.2018. Zastrzegamy, że przy dużej liczbie powtarzających się wierszy poprosimy o zmianę wybranego tytułu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń!

Uroczyste spotkanie finałowe, podczas którego uczestnicy zaprezentują przygotowane przez siebie recytacje oraz nastąpi wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 7 marca 2018 r. (środa), o godzinie 17.00 w Bibliotece Manhattan.

W tym roku do wspólnej zabawy przyłączyła się firma Trefl, która ufundowała wspaniałe nagrody dla uczestników.

Tutaj można pobrać regulamin oraz kartę zgłoszenia.

Data wydarzenia: 
07.03.2018
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: