Jesteś tutaj

Szkolenie z SAM Labs dla dorosłych

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
15.04.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.30

Szkolenie z SAM Labs dla dorosłych

Zapisz się już dziś na bezpłatne warsztaty robotyki wraz z elementami elektroniki. Dla miłośników nowoczesnych technologii pozycja obowiązkowa!:)

Zapraszamy na zajęcia z wykorzystaniem elektronicznych części do programowania SAM-LABS (podstawy). 
Zestawy SAM Labs są przepełnione bezprzewodowymi blokami elektronicznymi, z których każdy ma osobowość. Od świateł przez silniki, suwaki, aż po brzęczyki - każdy blok obsługujący technologię Bluetooth może łączyć się z innymi za pośrednictwem aplikacji, aby zrobić coś innego. Naciśnij przycisk, aby włączyć światło! Użyj czujnika światła, aby włączyć alarm! Dzięki aplikacji, użytkownicy mogą kodować zachowania bloków w dowolny sposób, jaki mogą sobie wyobrazić.

Jedyne wymagania dla uczestników to:

Warsztaty będą się odbywać w 2 grupach początkujących:

1 grupa - spotkania w każdy poniedziałek marca o godz. 17:30 (czytenia Biblioteki Kokoszki) - łącznie 4 spotkania

2 grupa - spotkania w każdy poniedziałek kwietnia (z wyjątkiem 22.04. - święta) o godz. 17:30 (czytelnia Biblioteki Kokoszki) -  - łącznie 4 spotkania

Zajęcia poprowadzi:

Paweł Hommel – absolwent  Akademii Pomorskiej w Słupsku, gdzie studiował na kierunku Historia z Wiedzą o Społeczeństwie. Ponadto ukończył Politechnikę Gdańską na kierunku Projektowanie i zarządzanie sieciami komputerowymi oraz Wyższą Szkołę Gospodarki na kierunku Technika i Informatyka. Obecnie pracuje w Pozytywnej Szkole Podstawowej w Gdańsku jako nauczyciel informatyki, zajęć kreatywnych. Grafika i modelarstwo są jego pasją; uwielbia elektronikę i nowości sprzętowe.

Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona! 

Zapisy w Bibliotece Kokoszki, tel.58 500-00-86, e-mail: bibliotekakokoszki@wbpg.org.pl

 

Data wydarzenia: 
15.04.2019
Godzina rozpoczęcia: 
17.30
Udostępnij: