Jesteś tutaj

Spotkanie z historią dzielnicy - ZASPA || ONLINE

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
02.08.2021
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Spotkanie z historią dzielnicy - ZASPA || ONLINE

Wspólnie z Fundacją Machina Zmian zapraszamy na pierwsze z czterech spotkań na temat ZASPY. Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Gdańsk moje miejsce. Tworzymy kolaże. Sklejamy historie.", który został dofinansowany ze środków Miasta Gdańsk. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Celem projektu jest realizacja działań artystycznych i kulturalnych w różnych dzielnicach Gdańska. Do tej pory spotykaliśmy się m.in. we Wrzeszczu, na Oruni oraz Biskupiej Górce. W tym roku odwiedzimy ZASPĘ oraz OLIWĘ.


LINK DO SPOTKANIA: https://zoom.us/j/95519749747


Oprócz tego, już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia:

  • warsztat „Tworzymy kolaże. Sklejamy historię”
  • spacer po dzielnicy
  • wernisaż prac powstałych na warsztatachWarsztaty i spotkania poprowadzą:
Marcin Szumny - doktorant na wydz. historycznym UG, specjalizujacy się w historii Gdańska i Pomorza. Na co dzień pracuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w redakcji portalu Pomorskie.eu zajmując się promocją regionu i komunikacją społeczną . Posiada uprawnienia przewodnika turystycznego min. po Gdańsku, Sopocie i Gdyni oraz pilota wycieczek

Sylwia "Nikko" Biernacka – pani wielu talentów, która z niejednego martwego punktu ruszyła po nowe. Założycielka marki Więcej Piękna. Feministka, weganka, edukatorka, artystka. Kolażuje, rysuje i wędruje. Łącznikiem wszystkich jej działań jest wrażliwość, a religią czułość. Inspiruje do zmiany i wspiera w rozwoju. Pomaga kobietom z wysoką wrażliwością odkryć i zaakceptować swoją wrażliwość. Odnaleźć poczucie przynależności, odpocząć i ruszyć po nowe z odwagą. 13 lat temu założyła Fundację Machina Zmian. Osiem lat temu wyruszyła w samotną podróż wzdłuż Bałtyku, z której narodził się projekt „440 km po zmianę” i ruch na rzecz powstania w Polsce pierwszej w pełni dostępnej plaży. Jest trenerką, tutorką i certyfikowaną facylitatorką dialogu w konflikcie metodą Nansen. Z charakteru kot. Mieszka w Gdańsku.Projekt dofinansowano ze środków Miasta Gdańsk.

Data wydarzenia: 
02.08.2021
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: