Jesteś tutaj

Spotkanie z Dariuszem Michalczewskim i promocja książki "Tiger bez cenzury"

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
20.05.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
16.00

Spotkanie z Dariuszem Michalczewskim i promocja książki "Tiger bez cenzury"

Zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Michalczewskim - polskim i niemieckim bokserem, byłym mistrzem świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF, mistrzem Europy amatorów w kategorii półciężkiej.

"Tiger bez cenzury" to prawdziwa historia chłopaka z gdańskiego Przymorza, który miał marzenia i smykałkę do boksu i może jeszcze tyle ambicji i samozaparcia, by nie bać się dążyć do realizacji wszystkiego, co sobie wymarzył. Dariusz "Tiger" Michalczewski: - To książka o mnie takim, jakim byłem i jestem naprawdę. Tak chciałem, żeby wyglądała. Żadnego lukrowania, udawania, pomijania niewygodnych faktów. I choć dziś na wiele spraw patrzę inaczej, to przecież nie wymarzę swojej historii, nie jestem w stanie niczego zmienić.

Jedyne, co mogę, to stwierdzić czasami: dziś pewnie postąpiłbym inaczej.

Autorzy, dziennikarze "Wyborczej" Maciej Drzewicki i Grzegorz Kubicki, rozmawiają z Michalczewskim o sporcie, życiu w Polsce i Niemczech, o wszystkich cudownych rzeczach, które wydarzyły się w życiu "Tigera", ale i o wszystkich zakrętach, które musiał pokonać - czasem ledwo-ledwo. O baletach, imprezach, życiu celebryty.

I o kobietach.

Zwłaszcza o kobietach. Zawsze szczerze. Czasem może nawet brutalnie szczerze. - Ale właśnie tak miało być, prawdziwie, i z tego cieszę się najbardziej - mówi Michalczewski. *** żródło: Wyborcza.pl

Data wydarzenia: 
20.05.2016
Godzina rozpoczęcia: 
16.00
Tagi: 
Udostępnij: