Jesteś tutaj

Spotkanie z Anną Mularczyk-Meyer

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
17.06.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:30

Spotkanie z Anną Mularczyk-Meyer

Zapraszamy na spotkanie z popularną blogerką i autorką książek „Minimalizm po polsku” i „Minimalizm dla zaawansowanych", która podzieli się z nami doświadczeniami związanymi z upraszczaniem życia, pozbywaniem się nadmiaru i pracy nad sobą.

Anna Mularczyk-Meyer urodziła się w 1974 r. w Zakopanem, od kilkunastu lat mieszka w Krakowie. Ukończyła filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, zawodowo zajmuje się tłumaczeniami, głównie technicznymi i użytkowymi. Tłumaczy z języka hiszpańskiego, francuskiego i angielskiego. Przez kilka lat pracowała również jako pilot wycieczek zagranicznych i przewodnik miejski po Krakowie oraz oprowadzała hiszpańskojęzycznych turystów po Wawelu. W 2009 roku zaczęła prowadzić bloga, początkowo pod nazwą „Minimalistka”, obecnie „Prosty blog”. Służył jej do dzielenia się doświadczeniami związanymi z upraszczaniem życia, pozbywaniem się nadmiaru i pracą nad sobą. Jego rosnąca popularność zachęciła ją do napisania dwóch książek na temat minimalizmu i prostoty, „Minimalizm po polsku” i „Minimalizm dla zaawansowanych”.

Oprócz zamiłowania do języków obcych, pisania i prostoty ma wiele innych zainteresowań. Lubi samodzielnie robić kosmetyki i piec domowy chleb. Cieszą ją czytanie, muzyka i podróże, szczególnie po krajach śródziemnomorskich, ale także wędrówki po Tatrach Zachodnich.

Data wydarzenia: 
17.06.2016
Godzina rozpoczęcia: 
17:30
Udostępnij: