Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Markiem Kamińskim

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
13.01.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Spotkanie autorskie z Markiem Kamińskim

„Olivia Cooltura” to inicjatywa Olivia Business Centre oraz Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku. W ramach współpracy organizujemy w dzielnicy Gdańsk- Oliwa spotkania kulturalne dla jej mieszkańców oraz dla wszystkich zainteresowanych. Na wydarzenia zapraszać będziemy do Olivia Business Centre oraz Biblioteki Oliwskiej.

Marek Kamiński, choć zdobył wcześniej obydwa bieguny ziemi najtrudniejszą w jego życiu okazała się wyprawa na biegun trzeci. Gdzie on jest? W głowie.

W 2015 roku Marek Kamiński przeszedł 4000 km w 100 dni legendarnym szlakiem pielgrzymkowym Camino, zwanym szlakiem św. Jakuba. Kamiński nazywa tę wędrówkę „podróżą w głąb siebie”, „najważniejszą wyprawą w życiu”. Dlaczego?

Na te pytania mogą Państwo znaleźć odpowiedź podczas spotkania z Markiem Kamińskim.
Zaprezentujemy też książkę Marka Kamińskiego „Trzeci biegun”
.

Spotkanie poprowadzi Monika Bogdanowicz (Olivia Business Centre).

Wstęp na spotkanie jest wolny, prosimy o rejestrację na adres email: events@oliviacentre.com


Marek Kamiński - Podróżnik, polarnik, przedsiębiorca. Pierwszy i jedyny człowiek na świecie, który zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku. Uczestniczył w wyprawach na Antarktydę, Grenlandię, dwa razy przepłynął jachtem Ocean Atlantycki, przeszedł Pustynię Gibsona, w 2004 roku dotarł na obydwa bieguny z niepełnosprawnym chłopcem – Jaśkiem Melą.

Ekspert w dziedzinie motywacji i przywództwa. Założyciel Instytutu Marka Kamińskiego – firmy szkoleniowej oraz właściciel Inveny SA, wiodącej firmy z branży grzewczej i sanitarnej. Założył w 1996 Fundację Marka Kamińskiego zajmującą się realizowaniem dużych projektów społecznych, skierowanych do wybranych grup potrzebujących, ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych. Fundacja organizuje Europejskie Obozy Zdobywców Biegunów dla dzieci chorych, niepełnosprawnych i w trudnej sytuacji życiowej.
Laureat wielu nagród: za wybitne zasługi dla promocji Polski w świecie. Odznaczony m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Marek Kamiński jest autorem licznych książek. Obecnie Marek Kamiński rozwija autorską Metodę Biegun, opartą na samorozwoju, uczącą osiągania celów. Wcielił ten program w życie podczas swojej wyprawy do Santiago de Compostela.

Organizator: Olivia Business Centre

Partnerzy spotkania:
Fundacja Marka Kamińskiego,
Wspólnota Gdańska,
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku,
StaraOliwa.pl


Spotkanie odbędzie się w Olivia Business Centre w centrum konferencyjnym O4:
Al. Grunwaldzka 472B
w budynku Olivia Four

Data wydarzenia: 
13.01.2017
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: