Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Marią Apoleiką

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
29.11.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Spotkanie autorskie z Marią Apoleiką

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Marią Apoleiką oraz promocję książki „Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić”.

Kim jest pies?

Pies jest przeważnie mniejszy niż człowiek i bez porównania puchaciejszy. Natura wyposażyła go w łapki, zęby i wdzięk, choć i tak składa się głównie z noska. Wabi się różnie, najczęściej kiełbaską.

Jedzenie jedzeń to jedno z ulubionych zajęć uczciwego psiska. Jego specjalnością są dania podwędzane. Poza tym preferuje radości skromne i proste. Jego nastrój podnosi się proporcjonalnie do liczby otrzymanych głasków. Do pełni szczęścia wystarczy mu, że wjedzie brzuszkiem w błotnistą kałużę albo oszczeka złowrogi słupek.

Nie wszystkie zawiłości ludzkiej psychiki są dla psa zrozumiałe. Nie pojmuje na przykład dziwnego przywiązania emocjonalnego do obuwia. Dlatego jego człowiek musi się ciągle uczyć.

Jeśli masz psa, znaczy to, że po prostu cenisz sobie kontakt z istotą milszą, subtelniejszą i zabawniejszą niż większość ludzi.

Źródło: https://www.wydawnictwoznak.pl/ksiazka/Psie-sucharki-Wszystko-co-powiedzialby-twoj-pies-gdyby-umial-mowic/8870

Maria Apoleika - Autorka PSICH SUCHARKÓW, opiekunka Misiopudla, na co dzień zajmuje się rysowaniem i chodzeniem na spacery, czasem jednocześnie.

 

Data wydarzenia: 
29.11.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: