Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
25.09.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.30

Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz

Powieść Magdaleny Witkiewicz, „Nie ma jak u Mamy”, zauroczy nas humorem i mądrością. To książka o sile, która tkwi w kobietach i o wielkiej potrzebie happy endu. Autorka daje swoim czytelniczkom to, co najcenniejsze: PRZYJAŹŃ, WSPARCIE I NADZIEJĘ, że warto wierzyć w dobre zakończenie. Zapraszamy na spotkanie promujące najnowszą książkę pisarki! Spotkanie finansowane jest przez Radę Dzielnicy Zaspa - Młyniec.

Magdalena Witkiewicz

Urodziła się w 1976 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Miała własną firmę marketingową, przez pewien czas jednocześnie prowadziła ją i pisała powieści. Dziś jej życie zawodowe to książki i spotkania autorskie, a właściwie całe trasy promocyjne. Lubi spotykać się z czytelnikami i robi to bardzo często, a od wiosny 2016 r. uczestniczy także w spotkaniach autorskich online na swoim profilu na Facebooku. Mieszka w Gdańsku z mężem, dwójką dzieci i kotem Puszysławem.

Matka Polka Pisarka, jak samą siebie określiła, zaczęła pisać pierwszą powieść podczas urlopu macierzyńskiego. Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum internetowym, wysłała tekst do wydawnictwa Moniki Szwai i po dwóch godzinach otrzymała odpowiedź, że popularna pisarka z powodu ataków śmiechu odpowie konstruktywnie dopiero po zakończeniu lektury. Tak rozpoczęła się kariera „Milaczka” (do dziś jednej z najpopularniejszych powieści Witkiewicz), a także samej autorki, którą pokochały tysiące czytelniczek.

Data wydarzenia: 
25.09.2018
Godzina rozpoczęcia: 
17.30
Udostępnij: