Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Lidią Buksak

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
30.10.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:30

Spotkanie autorskie z Lidią Buksak

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Lidią Buksak, połączone z promocją książki "Szkoła mówców". Dowiedz się, jak myśleć i prezentować swoje idee inaczej niż inni! Szkoła mówców to książka napisana przez trenera, nie przez pisarza. To nie wydumane teorie, ale treści wynikające z wieloletniego doświadczenia autorki w pracy z żywym człowiekiem. Nie znajdziemy tu ogólników i łatwych rozwiązań. Dostaniemy za to mnóstwo praktycznej wiedzy i ćwiczenia, które realnie wpłyną na nasz sposób prezentowania. Spotkanie poprowadzi Wojciech Suleciński, zapraszamy serdecznie!

Wystąpienia publiczne rządzą się swoimi prawami. Świat biznesu codziennie się zmienia, więc metody i techniki prezentacyjne również powinny podlegać modyfikacjom. Chcąc być skutecznym i osiągać swoje biznesowe cele, musisz się wyróżniać i używać nowych metod, odpowiednich do współczesnego, szybko rozwijającego się biznesu.

Szkoła mówców jest napisana przez trenera, nie przez pisarza. To nie wydumane teorie, ale treści wynikające z wieloletniego doświadczenia autorki w pracy z żywym człowiekiem. Nie znajdziesz tu ogólników i łatwych rozwiązań. Dostaniesz za to mnóstwo praktycznej wiedzy i ćwiczenia, które realnie wpłyną na Twój sposób prezentowania.

Dowiesz się, jak myśleć i prezentować swoje idee inaczej niż inni.

W książce:
Jak występować publicznie inaczej niż wszyscy.
Jak skutecznie i szybko tworzyć strategię i strukturę nowoczesnej prezentacji.
Jak być pewnym siebie, radzić sobie ze stresem oraz budować swój autorytet i pozycję eksperta.
Jak wzmacniać swój przekaz głosem, mową ciała i wyjątkowymi slajdami.


Lidia Buksak - trener wystąpień publicznych, logopeda medialny. Od ponad 20 lat szkoli, konsultuje i doradza w zakresie wystąpień publicznych, prezentacji biznesowych, wystąpień w mediach, emisji głosu i dykcji. Szkoliła najbardziej znanych dziennikarzy telewizyjnych i radiowych. Od 10 lat prowadzi indywidualne treningi dla menedżerów. Pracowała między innymi dla: TVP, TVN, Ministerstwa Finansów (rzecznicy prasowi MF, izb skarbowych i izb celnych), Wirtualnej Polski, BZ WBK Leasing, BZ WBK, CITI Handlowego, Konsalnetu, Millenium TFI, Sygnity, portalu Trójmiasto.pl, GlaxoSmithKline, Promedica, S4E. Stworzyła jedyne w Polsce studia podyplomowe dla osób występujących publicznie Szkoła Mówców i realizowała ten autorski projekt pod szyldem Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Wykładała na uczelniach. Występuje jako ekspert na wielu konferencjach w Polsce.

Data wydarzenia: 
30.10.2018
Godzina rozpoczęcia: 
18:30
Udostępnij: