Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Katarzyną Dryńską

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
15.11.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:30

Spotkanie autorskie z Katarzyną Dryńską

Wspólnie z Wydawnictwem Oficynka zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Dryńską, autorką książki pt. „Kruk andaluzyjski”. Spotkanie organizowane w ramach Klubu Powieści Kobiecej.

Kiedy adrenalina i walka z własnymi demonami wiodą cię na skraj przepaści

Redaktor Ewa Mulner podejmuje się odszukania zaginionego w Wenezueli małżeństwa Majchrzaków, które ma niejasne powiązania z rodziną Hugo Cháveza, i napisania na ten temat reportażu. Sprawa nie jest prosta, a wkroczenie na tereny objęte działaniami partyzantów wyjątkowo niebezpieczne. Czy determinacja Ewy wystarczy, by rozwikłać zagadkę zaginięcia? Jak daleko posunie się dziennikarka?

Katarzyna Dryńska – tłumacz i kulturoznawca. Absolwentka anglistyki i amerykanistyki. Pracuje w amerykańskim koncernie medialnym, gdzie odpowiada za to, by widzowie mieszkający na kilku kontynentach mogli oglądać najbardziej znane programy rozrywkowe w kilkudziesięciu wersjach językowych. Nie lubi mieć czasu wolnego. Gdy nie pracuje, uczy się, pisze i podróżuje. Jej największą pasją są ludzie i język, nie tylko obcy. Wykorzystuje go, by jednać ludzi, szukając podobieństw między różnicami, które ich dzielą. Wierzy w siłę filantropii, nie wierzy w twórczą siłę konfliktu. 

 

Opis pochodzi od wydawcy www.oficynka.pl

 

klub_powieści_kobiecej_wektorro mniejsze.jpg

 

Spotkanie sfinansowane przez Rady Dzielnicy Zaspa Młyniec.

Data wydarzenia: 
15.11.2019
Godzina rozpoczęcia: 
17:30
Udostępnij: