Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Ewą Lenarczyk

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
09.06.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Spotkanie autorskie z Ewą Lenarczyk

Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z Ewą Lenarczyk

Ewa Lenarczyk o sobie:

"Ewa Lenarczyk z domu Borkowska, z rodu Jasińskich po kądzieli. Urodziłam się pod znakiem Ryby w 1956 roku w Elblągu, gdzie mieszkałam do matury w 1975 roku, później przeniosłam się do Gdańska.
Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego pracowałam w Szkole Podstawowej nr 5 na Zaspie jako higienistka szkolna. Byłam zatrudniona w Urzędzie Statystycznym i przez dziewięć lat zarządzałam Halą Targową na Gdańskiej Zaspie. Blisko 15 lat mieszkałam na kaszubskiej wsi, a obecnie znów przeniosłam się do Trójmiasta, gdzie piszę moje romanse i zajmuję się marketingiem sieciowym Polskiego Kolagenu.
Jako pisarka zadebiutowałam w styczniu 2010 roku ponadczasową powieścią „Zojda z Bieszczad”, następnie „Nasza Klasa i co dalej” i „W poszukiwaniu szczęśliwego domu”. Jesienią 2012 roku został wydany kolejny, tym razem przewodnikowy romans związany z Bułgarią: „Kochaj mnie od morza do morza”. Obecnie trafia na półki II tom Naszej Klasy, a niestety ciągle obiecywana historyjka science fictione  „Cnota dla Machu Picchu” schodzi znów na dalszy plan. Może w przyszłym roku jeśli znajdę sponsora, to wydam historyczną powieść o królu Ludwiku II pod roboczym tytułem „Ognista miłość”.
Czas pokaże co los przyniesie, a może jeszcze coś innego, ciekawszego napiszę."

źródło: http://www.ewalenarczyk.com.pl/

Data wydarzenia: 
09.06.2015
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: