Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Elką Noland

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
25.04.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Spotkanie autorskie z Elką Noland

Zapraszamy na spotkanie z Elką Noland, autorką książki "Anna i lekarz".

Święta za nami. Początek najpiękniejszej pory roku - wiosny… Na sympatyczny, kwietniowy i kobiecy wieczór - polecam moją książkę „Anna i lekarz” wydaną przez gdańskie wydawnictwo Oficynka.

O czym jest ta historia? O miłości? Tak… O poszukiwaniu siebie? Tak… A przede wszystkim – o kobiecie, bo to ONA właśnie ją opowiada. Trochę humoru, wzruszeń i sporo nadzwyczajnych zwrotów akcji… - jak to bywa w każdym życiu.

To opowieść o barierach, które sami tworzymy, oddzielając się od innych ludzi i też od siebie. Te bariery to rozbudowane i wyuczone stereotypy, mówiące o tym, jacy mamy być, czego mamy chcieć i do czego dążyć, no i – oczywiście – jacy są inni ludzie i czego się po nich spodziewać.

Na całe szczęście – zarówno w życiu, jak i w mojej powieści - prawdziwe, szczere odczucia i pragnienia nie pozwalają się tak łatwo zagłuszyć i przekłamać. Jeśli wsłuchamy się w „podpowiedzi”, które wysyła do nas nasze stłumione JA i świat – jest szansa na odnalezienie własnej drogi, spokoju, szczęścia i autentycznej więzi z innymi ludźmi.

SERDECZNIE POLECAM!

Elka Noland

Wywiad z autorką, przeprowadzony przez redakcję Wydawnictwa Oficynka - Dzieją się wtedy najrozmaitsze wariactwa i cuda 

 

en123.jpg

 

Data wydarzenia: 
25.04.2019
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: