Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Bianką Kunicką-Chudzikowską

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
30.01.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Spotkanie autorskie z Bianką Kunicką-Chudzikowską

Wspólnie z Wydawnictwem Oficynka zapraszamy na spotkanie z Bianką Kunicką-Chudzikowską, połączone z promocją książki pt. „Najprawdziwsza fikcja”. Spotkanie organizowane w ramach Klubu Powieści Kobiecej.

Mam na imię Zofia

Jestem postacią fikcyjną. W pewnym sensie powstałam tu i teraz. Urodziłam się bez bólu, już dorosła, z bagażem doświadczeń moich, choć przeze mnie nieprzeżytych. Istnieję, dysponując wspomnieniami z własnego niebytu. Ból za to pewnie zrodzi się później wraz z kreowaniem przyszłości. Moją osobowość, z góry narzuconą przeszłość i czekającą mnie przyszłość dokładnie poznam wkrótce...

Najprawdziwsza fikcja to niezwykła opowieść o kobiecym trudzie wyłaniania się z niebytu i odkrywaniu własnej tożsamości poprzez twórczość. 

Bianka Kunicka Chudzikowska – z wykształcenia plastyk i kulturoznawca. Przez pryzmat kobiecości podgląda, a następnie ilustruje słowem życie z jego wielowymiarowością i paradoksami. Pisze o ludzkiej egzystencji, jej kontrowersjach i ułomnościach, niejednokrotnie dotykając trudnych tematów. Autorka tomu poezji Pobrudzone szminką. Z jej twórczością można zapoznać się na stronie: www.chudzikowska.pl.

 

Opisy pochodzą od wydawcy: Oficynka http://oficynka.pl/

Data wydarzenia: 
30.01.2020
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: