Jesteś tutaj

Slam poetycki w Klubie Buffet

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
27.11.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:30

Slam poetycki w Klubie Buffet

Jeśli piszesz wiersze i chcesz je przedstawić szerszej publiczności, to zapraszamy do udziału w slamie poetyckim, który poprowadzi Jakobe Mansztajn. Na zwycięzcę czeka nagroda finansowa!

W drugi dzień Festiwlau Sztuka Czytania zapraszamy do Klubu Buffet (ul. Doki 1, Gdańsk) gdzie o godz. 18:30 rozpocznie się slam poetycki. 

Spośród uczestników rozlosowane zostaną pary, które staną do poetyckiego pojedynku. Każdy przeczyta jeden wiersz. Utwory przedstawione w slamie poetyckim będą oceniane przez publiczność, poprzez podniesienie białej lub czerwonej kartki. Kolor podniesionej kartki będzie decydował o głosie oddanym na jednego z dwóch uczestników. Zwycięzcy pojedynków awansują do następnej rundy, w której znów zostaną rozlosowane pary. Taki system będzie obowiązywał do wyłonienia jednego zwycięzcy slamu. Zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokosci 300 zł.

REGULAMIN SLAMU POETYCKIEGO

Zgłoszenia do konkursu można wysyłać drogą mailową na adres promocja@wbpg.org.pl, jak również będą przyjmowane przed rozpoczęciem imprezy w Klubie Buffet w postaci imienia i nazwiska napisanego na kartce. Ilość uczestników jest nieograniczona. 

Slam poetycki poprowadzi Jakobe Mansztajn.

Wydarzenie jest częścią programu Festiwalu Sztuka Czytania

Data wydarzenia: 
27.11.2015
Godzina rozpoczęcia: 
18:30
Udostępnij: