Jesteś tutaj

Rodzicielski Klub Czytelniczy „TYlko relacJA”

/
Data wydarzenia: 
18.10.2022
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Rodzicielski Klub Czytelniczy „TYlko relacJA”

Spotkanie warsztatowe

Serdecznie zapraszamy na warsztatowe spotkanie, które oparte będzie o teorie zawarte w książce „Porozumienie bez przemocy” Marshalla Rosenberga oraz o koncepcje Jespera Juula.

Spotkanie odbędzie się 18 października 2022 r. (wtorek) o godzinie 17:00 w Bibliotece pod Żółwiem.

Spotkanie dedykowane jest zarówno tym, którzy jeszcze nie znają Porozumienia Bez Przemocy, jak i tym, którzy je znają i odnoszą wrażenie, że komunikacja w jego duchu jest sztuczna i „nie działa”, a sami myślą o sobie, że są „nie-eN-Vi-Ci”.

W trakcie warsztatu przyjrzymy się temu, dlaczego to całe Porozumienie Bez Przemocy może stanowić wyzwanie i dlaczego nam – Rodzicom – bywa z nim trudno. Pogadamy też o szakalu i żyrafie w nas, o potrzebach, uczuciach, o kontakcie ze sobą i empatii.

Spotkanie poprowadzi: Ewa Czapiewska – Mama z Lasu. 

Pedagożka, filolożka, tutorka, doradczyni rodzicielska. Ukończyła m.in. certyfikowane szkolenie Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów oraz roczne Studium Komunikacji w duchu Porozumienia bez Przemocy. Inicjatorka powstania i przez dwa lata koordynatorka działania jednego z pierwszych leśnych przedszkoli w Polsce. Wspiera, słucha, edukuje i rozmawia z rodzicami oraz zajmuje się budową rodzicielskiej wioski wsparcia. Podwójna mama.

 

TYlko relacJA to przestrzeń, w której w atmosferze zrozumienia i empatii – rodzicie będą mieli szansę podzielić się swoimi wyzwaniami, zainspirować się, poczuć częścią większej całości.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Magdaleny Szwabowicz osobiście lub mailowo: magdalena_szwabowicz@wbpg.org.pl

Data wydarzenia: 
18.10.2022
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: