Jesteś tutaj

Podróżować znaczy żyć – spotkanie autorskie z Olgą Dębicką

/
Data wydarzenia: 
10.12.2021

Podróżować znaczy żyć – spotkanie autorskie z Olgą Dębicką

Szykujemy dla Was zastrzyk słońca i solidną dawkę pozytywnej energii.
10 grudnia zapraszamy na godz. 18:00 do Biblioteki Manhattan na promocję najnowszej książki reportażowej "Podróżować znaczy żyć" Olgi Dębickiej.
 
***
Na spotkanie zobowiązują zapisy w Bibliotece Manhattan lub przez e-mail: bibliotekamanhattan@wbpg.org.pl
Na miejscu będzie można zakupić książkę pełną fotografii z różnych zakątków świata oraz otrzymać wpis autorki.
***
 
Olga Dębicka - dziennikarka, pisarka, podróżniczka, stałej współpracowniczka National Geographic. Podczas spotkania autorskiego poznacie 50 inspiracji podróżniczych z regionu, Europy i świata z klimatem, obserwacjami i wiedzą spoza przewodników - w połączeniu z pokazem slajdów.
 
Reportaże Olgi Dębickiej to 50 inspiracji podróżniczych z regionu, Europy i świata – z klimatem, obserwacjami i wiedzą spoza przewodników. Jest Dubaj – z szalonymi wizjami architektów i powycinanymi wyspami – z lotu hydroplanem; Rio de Janeiro – z sambodromu podczas karnawału i kult ciała; Lizbona – śladami fado tramwajem nr 28. Prowansalska winnica monsieur Yves’a Rousseta-Rouarda, dla którego wino stało się całym życiem. Najlepsza agroturystyczna miejscówka w Chorwacji na Rabie u zaprzyjaźnionych Maricy i Ivana, gdzie zachwyca spokojna, szczęśliwa codzienność. W książce znajdziesz przepiękne przestrzenie i krajobrazy: stepu w Kazachstanie, największej pustyni świata Ar-Rab al-Chali, sawanny Serengeti w Kenii i Tanzanii z migrującymi zwierzętami i fiordów w Norwegii, gdzie natura staje się Bogiem.
Źródło: Agnieszka Franus Redaktor –Naczelna National Geographic Polska
 
olga-debicka.jpg
Data wydarzenia: 
10.12.2021
Udostępnij: