Jesteś tutaj

Otwarcie Biblioteki Manhattan po remoncie

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
16.01.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
9:00

Otwarcie Biblioteki Manhattan po remoncie

Nowa przestrzeń do pracy własnej i relaksu, wymieniona wykładzina, odmalowane ściany oraz nowe meble to tylko część zmian, które zaszły podczas remontu biblioteki. Zapraszamy na ponowne otwarcie mediateki!

Zapraszamy do Biblioteki Manhattan, która po prawie pięciu latach eksploatacji potrzebowała odświeżenia. Już od 16 stycznia (poniedziałek) czytelnicy będą mogli korzystać z nowej funkcjonalności biblioteki - dodatkowej przestrzeni do pracy własnej z laptopem lub książką. Nie będzie to kolejna "cicha" czytelnia. W odpowiedzi na oczekiwania i sugestie naszych czytelników zaprojektowaliśmy dodatkową przestrzeń zaaranżowaną w ten sposób aby można w niej było zarówno odpocząć i popracować, jak i swobodnie rozmawiać. 

Ponadto w bibliotece wymieniono wykładzinę, sufit, odmalowano ściany a na regałach znalazło się jeszcze więcej nowości wydawniczych. 

Przypominamy, że czytelnicy, którzy nie zdążyli oddać książek do Biblioteki Manhattan przed remontem, nie muszą obawiać się kar. Termin zwrotu został automatycznie przedłużony do czasu ponownego otwarcia mediateki. Wypożyczone książki można też przynosić do mediateki od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 19 (dla czytelników udostępniono boczne wejście) oraz do wszystkich filii placówki w godzinach ich otwarcia.

Pierwszego dnia po ponownym otwarciu mediateki zapraszamy również na spotkanie autorskie z Ignacym Karpowiczem (16 stycznia o godz. 18:00). 

Ignacy Karpowicz - jeden z najciekawszych współczesnych pisarzy. Autor sześciu powieści ("Niehalo", "Cud", "Gesty", "Balladyny i romanse", "ości", "Sońka"). Laureat Paszportu „Polityki” 2010 za powieść "Balladyny i romanse", nominowany wcześniej do tej nagrody za "Niehalo" (2006). Otrzymał cztery nominacje do Nagrody Literackiej NIKE za "Gesty" (2009), "Balladyny i romanse" (2011), "ości" (2014) oraz "Sońkę" (2015). Jest felietonistą magazynów „Charaktery”, „Polityka”, „Dziennik Opinii” oraz recenzentem „Gazety Wyborczej”.

Manhattan_otwarcie-slajder.jpg

Data wydarzenia: 
16.01.2017
Godzina rozpoczęcia: 
9:00
Udostępnij: