Jesteś tutaj

Oliwski Klub Kryminału - spotkanie z Katarzyną Gacek

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
31.01.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Oliwski Klub Kryminału - spotkanie z Katarzyną Gacek

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Gacek oraz promocję książki pt. "W jak morderstwo". Wydarzenie odbędzie się w ramach Oliwskiego Klubu Kryminału.

"W jak morderstwo" - Magda, klasyczna kura domowa, pewnego wieczoru znajduje dowód na zdradę męża oraz obce zwłoki. Okazuje się jednak, że nie do końca obce – ofiara miała na szyi wisiorek, który należał do zaginionej przed laty przyjaciółki Magdy, Weroniki. Podczas gdy policja prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, Magda postanawia zbadać, co łączyło zamordowaną w parku kobietę z jej przyjaciółką. Odkrywając powoli tajemnice z przeszłości, wpada na trop mordercy, któremu sama będzie musiała stawić czoło. Jednocześnie próbuje jakoś ogarnąć swoje życie prywatne, co bywa czasami dużo trudniejsze niż polowanie na mordercę.

Katarzyna Gacek – pisarka i autorka scenariuszy, z wykształcenia psycholog. Wraz z Agnieszką Szczepańską napisała powieści kryminalne: Zabójczy spadek uczuć, Zielony trabant, Dogrywka oraz Mag i diabeł, Wisielec i księżyc, Moc i cesarzowa. Autorka scenariuszy między innymi do seriali Anna Maria Wesołowska (TVN), Przeznaczenie (Polsat) oraz Unia serc (TVP 3 Info). Współautorka scenariusza filmu Za niebieskimi drzwiami. Z Markiem Kamińskim napisała przygodową książkę dla dzieci Marek i czaszka jaguara. Mieszka pod Warszawą, ma troje dzieci, trzy koty i dwa psy.

www.oficynka.pl

W trakcie spotkania będzie możliwość zakupu książki "W jak marderstwo" w promocyjnej cenie.

w jak morderstwo_f2_wydarzenie.jpg

Data wydarzenia: 
31.01.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: