Jesteś tutaj

Oliwski Klub Kryminału - Mroczne piękno zbrodni. Spotkanie z Grzegorzem Skorupskim.

/
Data wydarzenia: 
27.02.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Oliwski Klub Kryminału - Mroczne piękno zbrodni. Spotkanie z Grzegorzem Skorupskim.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Grzegorzem Skorupskim, autorem książki "Dłonie śmierci", drugiej części serii mrocznych kryminałów o prokuratorze Adamie Karskim. Wydarzenie odbędzie się w ramach Oliwskiego Kryminału Książki.

Mroczne piękno zbrodni Jest rok 1920. Gostyniem wstrząsa fala perwersyjnych morderstw. Czy kryje się za nią seryjny morderca? A może klucz do zagadki znajduje się w twórczości genialnego poety samobójcy? Adam Karski staje przed niezwykle trudnym zadaniem. „Dłonie śmierci” to druga część serii mrocznych kryminałów o prokuratorze Adamie Karskim, który staje w szranki z okrutnymi i inteligentnymi mordercami, by wciąż przekonywać się, że zło czynione przez człowieka nie zna granic i może przybierać niejedną maskę.

Grzegorz Skorupski – autor artykułów oraz książek historycznych i beletrystycznych, między innymi „Smaku błękitu”. Mieszka w Gostyniu. Pasjonat historii i powieści kryminalnych. Właściciel owczarka niemieckiego i dwóch kotów. Człowiek tak niejednoznaczny, jak jego gusta muzyczne: grunge, stoner rock, progressive i psychodelic metal.  

www.skorupski.net

 

Data wydarzenia: 
27.02.2020
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: