Jesteś tutaj

"O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce" - Premierowy spektakl Teatru Barnaby

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
06.08.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

"O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce" - Premierowy spektakl Teatru Barnaby

Zapraszamy dzieci z opiekunami na spektakl marionetkowy Teatru Barnaby w plenerze pt. "O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce". Prosimy o zabranie ze sobą własnych koców lub poduszek do siedzenia. W trosce o bezpieczeństwo własne i innych prosimy także o przestrzeganie zasad dystansu społecznego oraz zasłanianie ust i nosa. Współorganizatorami wydarzenia są Teatr Barnaby i Spółdzielnia Mieszkaniowa "Młyniec". Wydarzenie organizowane w ramach akcji "Wakacyjny Młyniec z Biblioteką Pilotów"

O rękę Królewny Pięknotki ubiegają się trzej kandydaci: Książę Bławatek, Baron Modniak, Królewicz Piękniewicz, oraz znacznie ustępujący im urodą, Rycerz Pryszczycerz z tajemniczo opuszczoną przyłbicą.

Królewna  poddała zalotników dość zaskakującej próbie. Kto jej sprostał i stanął na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie sami, poznając zabawną historię „O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce”.

 

Lalki:Robert Poryziński

Scenariusz:Marta Guśniowska

Gra:Marcin Marzec

 

Teatr Barnaby - Teatr marionetkowy założony w 2014 roku w Gdańsku. Obecnie posiada cztery mobilne sceny lalek prezentujące dziewięć różnych spektakli, w tym "Czerwony Kapturek", "Kot w butach", “Tymoteusz wśród ptaków” " Legendy Gdańskie ". Założycielem i twórcą scen jest Marcin Marzec, aktor, reżyser i scenograf marionetkowy. Teatr Barnaby regularnie współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi w całej Polsce i Europie.

 

Prosimy o zabranie ze sobą własnych koców lub poduszek do siedzenia.

W trosce o bezpieczeństwo własne i innych prosimy o przestrzeganie zasad dystansu społecznego oraz zasłanianie ust i nosa.

Współorganizatorami wydarzenia są Teatr Barnaby i Spółdzielnia Mieszkaniowa "Młyniec"

 

 

 

Data wydarzenia: 
06.08.2020
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: