Jesteś tutaj

Nowa książka Ewy Lenarczyk

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
20.10.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.00

Nowa książka Ewy Lenarczyk

Zapraszamy na spotkanie promujące nową książkę autorki. "Cnota dla Machu Picchu" to efekt zafascynowania pisarki nie podejmowanym przez Nią wcześniej gatunkiem literackim: "Postanowiłam dać upust swojej fantazji i w długie zimowe wieczory wystukałam zabawną historyjkę science-fiction".

Ewa Lenarczyk z domu Borkowska, z rodu Jasińskich po kądzieli. Urodziła się pod znakiem Ryby w 1956 roku w Elblągu, gdzie mieszkała do matury w 1975 roku, później przeniosła się do Gdańska.

Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego pracowała w Szkole Podstawowej nr 5 na Zaspie jako higienistka szkolna. Była zatrudniona w Urzędzie Statystycznym i przez dziewięć lat zarządzała Halą Targową na Gdańskiej Zaspie. Blisko 15 lat mieszkała na kaszubskiej wsi, a obecnie znów przeniosła się do Trójmiasta, gdzie pisze  książki  i zajmuję się marketingiem sieciowym Polskiego Kolagenu.

Jako pisarka zadebiutowała w styczniu 2010 roku ponadczasową powieścią „Zojda z Bieszczad”, następnie „Nasza Klasa i co dalej” i „W poszukiwaniu szczęśliwego domu”. Jesienią 2012 roku został wydany kolejny, tym razem przewodnikowy romans związany z Bułgarią: „Kochaj mnie od morza do morza”. W 2015 r wydała książkę: „Cnota dla Machu Picchu”.

Data wydarzenia: 
20.10.2015
Godzina rozpoczęcia: 
17.00
Udostępnij: