Jesteś tutaj

Muzyka dla czytelnika

/
Data wydarzenia: 
28.11.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Muzyka dla czytelnika

Zapraszamy na wieczór muzyczny z duetem: Michał Sasinowski saksofon i Arkadiusz Krawiel piano. Usłyszymy popularne standardy jazzowe oraz własne kompozycje muzyków.

Michał Sasinowski - muzyk saksofonista, związany z wieloma trójmiejskimi zespołami. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie saksofonu jazzowego u Macieja Obary. Z zespołem Majestic dotarł do półfinału „Must be the Music". Występował w programach: Kuba Wojewódzki Show oraz „Świat się kręci”. Współpracował z Tede („Wawa Żegna"; „Pół życia na żywo?), Tymonem Tymańskim (muzyka do flmu:”Polskie G" i „Tymon The Tranzistors") ,Grzegorzem Skawińskim ( płyta – „Me & M Guitar"). Nagrywał także z Golden Live, Dj Adamus, Lipa Li i innymi znakomitościami rynku muzycznego.

Arkadiusz Krawiel - pianista, kompozytor, aranżer i cymbalista, absolwent gdańskiej Akademii Muzycznej na kierunku Jazz i muzyka estradowa w klasie prof. Włodzimierza Nahornego (fortepian). Obecnie jest aktywnym pianistą i klawiszowcem na trójmiejskiej scenie, pedagogiem w Centrum Muzycznym Virtuo w Gdyni oraz akompaniatorem w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Jest muzykiem regularnie koncertującym,  na terenie całego kraju, a także we Francji, Rosji, Litwie, Ukrainie i Czechach. Występował na różnych liczących się festiwalach takich jak Jazz Jantar, RCK Pro Jazz Kołobrzeg, Azoty Tarnów Jazz Contest, Street Art Festiwal.

 

Data wydarzenia: 
28.11.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: