Jesteś tutaj

Ludzkie losy

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
09.04.2015

Ludzkie losy

Spotkanie autorskie z Ewą Lenarczyk

Ewa Lenarczyk z domu Borkowska, z rodu Jasińskich po kądzieli. Urodziłam się pod znakiem Ryby w 1956 roku w Elblągu, gdzie mieszkałam do matury w 1975 roku, później przeniosłam się do Gdańska.
Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego pracowałam w Szkole Podstawowej nr 5 na Zaspie jako higienistka szkolna. Byłam zatrudniona w Urzędzie Statystycznym i przez dziewięć lat zarządzałam Halą Targową na Gdańskiej Zaspie. Blisko 15 lat mieszkałam na kaszubskiej wsi, a obecnie znów przeniosłam się do Trójmiasta, gdzie piszę moje romanse i zajmuję się marketingiem sieciowym Polskiego Kolagenu.
Jako pisarka zadebiutowałam w styczniu 2010 roku ponadczasową powieścią „Zojda z Bieszczad”, następnie wydano książkę „Nasza Klasa i co dalej” oraz „W poszukiwaniu szczęśliwego domu”. Jesienią 2012 roku został wydany kolejny, tym razem przewodnikowy romans związany z Bułgarią: „Kochaj mnie od morza do morza”. Jako ostatni na półkę trafił II tom Naszej klasy - "Nasza klasa - dalsze zmagania" . Niestety, ciągle obiecywana historyjka science fiction „Cnota dla Machu Picchu” schodzi znów na dalszy plan. Może w przyszłym roku, jeśli znajdę sponsora, to wydam historyczną powieść o królu Ludwiku II pod roboczym tytułem „Ognista miłość”.