Jesteś tutaj

Konkurs literacki „Moja bursztynowa legenda”

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
06.05.2016

Konkurs literacki „Moja bursztynowa legenda”

Muzeum Historyczne Miasta Gdańska oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku zapraszają do udziału w konkursie literackim!

Jeśli lubisz pisać opowiadania lub inne formy literackie, podziel się swoją pasją pisarską współtworząc zupełnie nowy zbiór bursztynowych legend. Udział w konkursie to nie tylko zabawa i rywalizacja, ale przede wszystkim możliwość zapisania swojego nazwiska w literackiej spuściźnie miasta. 

Muzeum Historyczne Miasta Gdańska oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku przygotowały konkurs literacki „Moja bursztynowa legenda” skierowany do uczniów trójmiejskich szkół podstawowych (klasy IV-VI), szkół gimnazjalnych, szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu w szczególności jest zachęcenie do prezentowania talentów literackich, kształtowanie umiejętności pisania oraz poznawanie i popularyzowanie historii i tradycji związanych z morzem i bursztynem.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania sie z regulaminem i wypełnienie karty zgłoszeniowej. Na prace konkursowe czekamy do 6 maja br. 

Moja_bursztynowa_legenda_2016_plakat_fb_0.jpg

Data wydarzenia: 
06.05.2016
Udostępnij: