Jesteś tutaj

Koncert Kolęd Galicia Folk Band

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
31.01.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Koncert Kolęd Galicia Folk Band

Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd zespołu Galicia Folk Band ze Lwowa. Zespół Galicia Folk Band wzbudził głębokie wrażenie swoją kreatywnością nie tylko na Ukrainie, a także za granicą przedstawiając ludowe utwory ukraińskie. Ze względu na nowoczesne aranżacje, łączenie folkowych piosenek z ciekawymi rytmami, jak również odchylenia od klasycznej harmonii, „Galicia” zaciekawia słuchaczy z różnych grup wiekowych: od najmłodszych do starszych.

Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd zespołu Galicia Folk Band ze Lwowa, który odbędzie się 31 stycznia w Bibliotece Babie Lato.

Galicia Folk Band to charyzmatyczny śpiew, gra na bandurze i akordeonie oraz doskonały kontakt z publicznością. Występy są pełne radości, uśmiechu, wzruszeń oraz pozytywnej energii dzięki czemu pozostają na długo w pamięci. Słynne kolędy w ich aranżacjach muzycznych to prawdziwy balsam na serce.

Zespół Galicia Folk Band wzbudził głębokie wrażenie swoją kreatywnością nie tylko na Ukrainie, a także za granicą przedstawiając ludowe utwory ukraińskie. Ze względu na nowoczesne aranżacje, łączenie folkowych piosenek z ciekawymi rytmami, jak również odchylenia od klasycznej harmonii, „Galicia” zaciekawia słuchaczy z różnych grup wiekowych: od najmłodszych do starszych.

Wstęp wolny!

Data wydarzenia: 
31.01.2020
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: