Jesteś tutaj

Herold Gdański – podziel się swoją opinią

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
09.03.2018

Herold Gdański – podziel się swoją opinią

Informacje o wydarzeniach czy może felietony o aktywnych gdańszczanach? Jakie informacje co miesiąc chcielibyście przeczytać w Heroldzie Gdańskim? Chcecie znaleźć go w poczekalni u lekarza czy otrzymać na swoim osiedlu? Podzielcie się swoimi przemyśleniami o miejskim miesięczniku. Wypełnijcie ankietę – zajmie Ci to do 10 minut. Na Wasze opinie czekamy do końca marca.

Co miesiąc, na łamach Herolda Gdańskiego mieszkańcy mają sposobność dowiedzieć się o tym, co dzieje się w Gdańsku. Prezentowane są ciekawe inicjatywy, oferty miejskich jednostek oraz przeglądy wydarzeń kulturalnych. Magazyn posiada sieć dystrybucji oraz jest dostępny w wersji on-line pod adresem www.gdansk.pl/herold-gdanski .

Twórcom Herolda bardzo zależy na tym, by ich magazyn spełniał oczekiwania czytelników. Dlatego chcieliby się dowiedzieć, co sądzicie o Heroldzie – jego wyglądzie, poruszanych tematach i sposobie dystrybucji. 

Wasze odpowiedzi będą bardzo cenne i pomogą dostosować Herolda do Waszych oczekiwań.

Wypełnij ankietę – zajmie ci to kilka minut!

Ankieta dostępna jest na stronie http://heroldgdanski.badanie.net/

Oprócz wyników tej ankiety, inspiracji do zmian w Heroldzie Gdańskim będzie można poszukać podczas spotkania z Wami, prowadzonego metodą design thinking, czyli twórczego rozwiązywania problemów.  Osoby wypełniające ankietę znajdą na jej końcu możliwość zgłoszenia się do zespołu pracującego tą metodą.

W spotkaniu tym weźmie udział kilkanaście losowo wybranych osób. Spotkanie będzie bezpłatne i odbędzie się w drugiej połowie kwietnia 2018 r.  Zainteresowane osoby zostaną poinformowane o szczegółach.

Data wydarzenia: 
09.03.2018
Udostępnij: