Jesteś tutaj

"Gang Przybyszewskiej" - gra miejska

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
01.10.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
12.00

"Gang Przybyszewskiej" - gra miejska

Gangi kojarzą wam się wyłącznie z chuligaństwem? Spokojnie! Istnieje gang, który jest zupełnie inny! Nie tylko nie ma nic wspólnego z wandalizmem, ale zajmuje się rzeczami bardzo pożytecznymi, mianowicie: szerzy miłość do literatury, którą stara się wyprowadzić z bibliotek na gdańskie ulice.

1 października (sobota) od godz. 12.00 zapraszamy zespoły składające się z 1-4 osób w wieku od 15 lat wzwyż do udziału w grze miejskiej "Gang Przybyszewskiej". Jeżeli marzyliście kiedykolwiek o przysłużeniu się literaturze oraz o wstąpieniu do gangu, macie teraz ku temu najlepszą okazję! Wystarczy, że przejdziecie specjalną inicjację składającą się z szeregu zadań do wykonania w terenie, dzięki której udowodnicie, że się nadajecie.

Punkt startowy: Filia Gdańska, ul. Mariacka 42, Gdańsk.

O wcześniejsze zapisy prosimy pod poniższym numerem telefonu lub adresem mailowym: tel.:  58 301-10-28, mail: bibliotekapodzolwiem@wbpg.org.pl

Gra miejska "Gang Przybyszewskiej" odbywa się w ramach projektu "Oblicza Przybyszewskiej", który ma na celu przypomnienie jednej z najważniejszych postaci gdańskiej sceny literackiej minionego stulecia. Rok 2016, sto piętnasta rocznica urodzin pisarki, to odpowiedni moment, żeby przybliżyć jej postać i dorobek mieszkańcom Gdańska i nie tylko. Projekt jest realizowany wspólnie z Filią Gdańską.

Data wydarzenia: 
01.10.2016
Godzina rozpoczęcia: 
12.00
Udostępnij: