Jesteś tutaj

Eko-kukiełka

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
15.06.2015

Eko-kukiełka

Ogłaszamy konkurs na wykonanie kukiełki teatralnej z odpadów i materiałów podlegających recyklingowi pt. „Eko-kukiełka”. Tematem pracy jest wykonanie kukiełki teatralnej, która zagra główną rolę w spektaklu.

Do zrobienia kukiełek wystarczą materiały podlegające recyklingowi oraz makulatura, np. rolki papieru toaletowego, patyczki po lodach, plastikowe butelki, gazety itp. Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach wiekowych: dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat i dla młodzieży w wieku od 11 do 15 lat. Gotowe kukiełki prosimy składać w Bibliotece Manhattan lub przesyłać pocztą na adres al. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk, wraz z formularzem zgłoszeniowym. Formularz można wypełnić również na miejscu lub otrzymać mailem po przesłaniu zapytania na adres bibliotekamanhattan@wbpg.org.pl

Na eko-kukiełki czekamy 15 czerwca 2015 roku.

Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z bezpłatnym przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz WiMBP w Gdańsku (art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych, tekst jednolity - Dz.U. z 2006 r., nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Zwycięzcę konkursu wyłoni specjalnie do tego celu powołana Komisja Konkursowa składająca się z 3 osób.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci książek oraz niespodzianki. Po uroczystym wręczeniu nagród odbędzie się premierowy pokaz Teatrzyku, w którym główną rolę zagra wybrana przez jury kukiełka.

Jeżeli marzysz o stworzeniu postaci teatralnej… nie zwlekaj, spróbuj już dziś!!!

Data wydarzenia: 
15.06.2015
Tagi: 
Udostępnij: