Jesteś tutaj

Badania focusowe

/
Data wydarzenia: 
11.06.2019

Badania focusowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniach focusowych.

Chcesz mieć wpływ na to, jaka powstanie tu biblioteka? Weź udział w badaniu, organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną. W czerwcu w Bibliotece Głównej przy Targu Rakowym 5/6 doktor Roman Chymkowski z Biblioteki Narodowej przeprowadzi badania fokusowe, z udziałem mieszkańców kilku dzielnic Gdańska. Chcemy dzięki tym badaniom dowiedzieć się, jak mieszkańcy danej części miasta spędzają czas wolny, czym się interesują, jakiej chcieliby dla siebie biblioteki.

Poniżej znajdują się informacje na temat badań focusowych dla mieszkańców poszczególnych dzielnic.

11 czerwca 2019 roku – zapraszamy mieszkańców dzielnic Gdańsk-Południe, Orunia Górna, Ujeścisko, Jasień.
Do udziału w badaniach zapraszamy dwie grupy:
1. Jeśli masz od 16 do 24 lat, uczysz się lub studiujesz – możesz wziąć udział w spotkaniu grupy 11 czerwca o godzinie 11:00.
2. Jeśli masz dyplom wyższej uczelni i już pracujesz, jeśli chodzisz do kina lub na koncerty, choć niekoniecznie zapisałeś się do biblioteki – takie osoby zapraszamy w tym samym dniu na godzinę 14.00.

12 czerwca 2019 roku – zapraszamy mieszkańców  Przymorza, Zaspy i Żabianki. Do udziału w badaniach zapraszamy dwie grupy
1. Jeśli masz od 16 do 24 lat, uczysz się lub studiujesz – możesz wziąć udział w spotkaniu grupy 12 czerwca o godzinie 11.
2. Jeśli jesteś rodzicem dzieci w wieku przedszkolnym i odwiedzasz przynajmniej jedną bibliotekę albo jeśli jesteś już na emeryturze i należysz do grona czytelników Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, zapraszamy na spotkanie grupy o godzinie 14. Specjalnie zapraszamy osoby, odwiedzające Filię Naukową przy ul. Obrońców Wybrzeża 2.

24 czerwca 2019 roku zapraszamy mieszkańców dzielnic Przeróbka, Stogi i Orunia.
1. Jeśli masz od 16 do 24 lat, uczysz się lub studiujesz – możesz wziąć udział w spotkaniu grupy 24 czerwca o godzinie 11.
2. Jeśli już pracujesz, masz wykształcenie zawodowe lub średnie, zapraszamy na spotkanie grupy 24 czerwca o godzinie 14. Zapraszamy także te osoby, które nie odwiedzają jeszcze bibliotek! 

 

Dla osób, które wezmą udział w badaniu fokusowym, przygotowaliśmy prezenty: książki i gadżety biblioteczne. 

Na zgłoszenia czekamy pod adresem promocja@wbpg.org.pl lub tel. 58 301 48 11 w. 221

Zachęcamy!

 

 

 

Data wydarzenia: 
11.06.2019
Udostępnij: