Jesteś tutaj

Anglojęzyczna wersja komiksu o Hansie Memlingu już w sprzedaży!

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
08.03.2018

Anglojęzyczna wersja komiksu o Hansie Memlingu już w sprzedaży!

W naszym sklepie online właśnie pojawiła się anglojęzyczna wersja komiksu o Hansie Memlingu. Cena „Hans Memling. The Painter of the Other Renaissance” to 15 zł.

Polskojęzyczna wersja komiksu „Hans Memling. Malarz tego drugiego renesansu” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, więc postanowiliśmy, że jego historia warta jest przetłumaczenia na język angielski. Z tej okazji warto przypomnieć genezę jego powstania.

Komiks został wyłoniony w drodze konkursu ogłoszonego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku w ramach obchodów Roku Memlinga. Zwycięzcą konkursu został Łukasz Pawlak, który jest autorem zarówno scenariusza, jak i rysunków do komiksu „Hans Memling. The Painter of the Other Renaissance”. Komiks kosztuje jedyne 15 zł, a zakupić go możecie już teraz w naszym sklepie online. Zapraszamy!

Jeszcze w tym miesiącu album będzie dostępny w sprzedaży w naszych w filiach: Bibliotece Manhattan, Bibliotece Głównej, Bibliotece Pod Żółwiem, Bibliotece Pod Kotem i Myszą, Bibliotece na Strzyży, Bibliotece Kokoszki, Filii Gdańskiej oraz w Filii nr 9 i Filii nr 26.

Data wydarzenia: 
08.03.2018
Udostępnij: