Jesteś tutaj

„Potyczki z Kupido”, czyli wiosenny wieczór poezji w bibliotece

/
Data wydarzenia: 
19.05.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

„Potyczki z Kupido”, czyli wiosenny wieczór poezji w bibliotece

Zapraszamy na spotkanie z Barbarą Belecką, jedną z autorek antologii wierszy „Potyczki z Kupido”.

19 maja (czwartek) o godz. 18.00 w Filii nr 44 (Gdańsk Morena) będziemy gościć  Barbarę Belecką, autorkę wierszy zamieszczonych w zbiorze „Potyczki z Kupido”,  wydanym   wraz z autorami portalu poetyckiego "Poezja-sztuka.com”.

 

Barbara Belecka

Zabawę w pisanie rozpoczęła 2005r. pod pseudonimem "Bella Jagódka" na portalu poetyckim dla amatorów, wiersze.kobieta.pl. - Grupa autorów Bej. Ulubione tematy w twórczości: życie, miłość, dzieci, przyroda - to najmilsze obrazy, które ujmuje w prostych słowach. Najczęściej pisze z marszu, zaczyna z pewnym wątkiem, a kończy niespodziewaną, nawet dla siebie samej, pozytywną myślą.

Jej wiersze zamieszczono w Kalendarzu Poetyckim Grupy Przyjaciół na 2010 i 2011 /autorów piszących na "Beju"/. Debiutem jest udział w Antologii "Potyczki z Kupido" 2015r. wraz z autorami portalu poetyckiego "Poezja-sztuka.com".

Pani Barbara maluje nie tylko słowem - bawi się kreską i farbą, uczestnicząc w Grupie Twórczej WALOR przy CK w Gdańsku. Uczestniczy w wielu wystawach malarskich Grupy. Jest szczęśliwą żoną, matką i babcią. Spełnia się w tym, co robi.

Podczas spotkania autorce będą towarzyszyć zaproszeni goście przyjaciele, m.in. Alina Kuberska oraz Elżbieta Ciszewska – Wlizła, która pisze i wykonuje muzykę na mandolinie, do utworów zaprzyjaźnionych poetek.

Data wydarzenia: 
19.05.2016
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: