Jesteś tutaj

„Moje drugie imię to gafa” - spotkanie z Marcinem Mellerem

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
03.11.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.30

„Moje drugie imię to gafa” - spotkanie z Marcinem Mellerem

Znany dziennikarz, felietonista, autor „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji” i „Między wariatami. Opowieści terenowoprzygodowe”, Marcin Meller, opowie o swojej najnowszej książce - "Sprzedawca arbuzów".

„Moje drugie imię to gafa” – pisze Marcin Meller, jedna z bardziej rozpoznawalnych twarzy polskich mediów. W felietonach publikowanych na łamach „Newsweeka” z tych gaf się spowiada. Ujmująco szczerze opisuje świat swój i swoich najbliższych i nie ma dla niego tematów tabu: intymna opowieść o chorobie matki sąsiaduje z tekstami o zabarwieniu politycznym. W niektórych felietonach pisze z zacięciem satyryka, w innych obnaża swoje oblicze liryczne. Czytelnik powinien nie dać się zwieść lekkiemu tonowi tych felietonów, pióro Mellera jest czujne i ostre zwłaszcza w tekstach omawiających aktualną sytuację społeczno-polityczną w kraju, która zawsze dostarczy przednich materiałów dla felietonisty. Ale nawet gdy Meller się śmieje, to śmieje się dobrotliwie, propaństwowo, nigdy złośliwie. Ze zbioru „Sprzedawca arbuzów” przebija chłopięcy urok Piotrusia Pana niezmiennie zadziwionego i afirmującego życie.

Marcin Meller, ur. w 1968 r. Syn Beaty i Stefana. Mąż Ani, tata Basi i Gucia. Warszawiak z urodzenia, historyk z wykształcenia, dziennikarz z zawodu. Obecnie pisze do „Newsweeka” i pokazuje się w TVN i TVN24. Miłośnik Reszla i kajaków. Z Anną Dziewit-Meller napisał „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji”, a w pojedynkę „Między wariatami. Opowieści terenowoprzygodowe”. Obydwie książki stały się bestsellerami.

Premiera książki 12 października 2016 r.

OKLADKA MM-SAresize.jpg

Podczas spotkania książkę "Sprzedawca arbuzów" będzie można kupić w promocyjnej cenie.

logotyp_bookbook_pion.png

Data wydarzenia: 
03.11.2016
Godzina rozpoczęcia: 
17.30
Tagi: 
Udostępnij: