Jesteś tutaj

Spotkanie podróżnicze

Smaki hiszpańskiego życia

Renata Dębska spędziła prawie rok pracując jako wolontariuszka w andaluzyjskim miasteczku. Na spotkaniu opowie m. in za co pokochała Hiszpanów, jak upiec najlepszą tortillę a także jak przetrwać nawet najgorsze upały.

Podczas spotkania zaprezentuje również zdjęcia ze swojego wyjazdu.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Data wydarzenia: 
23.11.2018
Udostępnij:
Więcej

Amazoński las - spotkanie podróżnicze

Już od dzieciństwa byłem zafascynowany lasami tropikalnymi i marzyłem, aby je zwiedzić. To mnie zmotywowało do nauki portugalskiego. Byłem w brazylijskiej Amazonii trzy razy i mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę!Podczas mojej ostatniej podróży postanowiłem pojechać do miejscowości Tefé. Aby się tam dostać płynąłem 2 dni statkiem od stolicy Amazonii, Manaus. Spędziłem kilka dni sam, później mieszkałem z indiańską rodziną, następnie w lokalnej społeczności, a potem z rodziną przewodnika. To była wycieczka pełna doświadczeń i przygód. Z chęcią opowiem o tym i podzielę się moimi wrażeniami.

Data wydarzenia: 
10.04.2018
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie podróżnicze

Fundacja Szansa dla Niewidomych została założona w 1992 roku przez niewidomych i ich widzących  przyjaciół. Jej działania koncentrują się na wspieraniu osób, które  straciły wzrok, a medycyna nie daje im nadziei na poprawę losu. W Europie i Ameryce Północnej niewidomi i niedowidzący są zrehabilitowani i oprzyrządowani na taką skalę, że dorównują widzącym.

 

Fundacja Szansa dla Niewidomych stara się by tak było i w Polsce. Jest przede wszystkim organizacją, która doradza niewidomym i słabowidzącym, jak aktywnie żyć i odnosić sukcesy. Beneficjenci Fundacji

Data wydarzenia: 
15.03.2018
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - Spotkanie podróżnicze