Jesteś tutaj

malarstwo

Kwiaty. Wystawa PanPasteli Ireny Nowosz-Arkuszewskiej

Zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy malarstwa Ireny Nowosz-Arkuszewskiej

Artystka ukończyła Politechnikę Gdańską, gdzie kontynuowała karierę naukową jako nauczyciel akademicki. W latach 2007 - 2011 uczestniczyła w warsztatach plastycznych na Gdańskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.  

Data wydarzenia: 
03.04.2020
Udostępnij:
Więcej

Flora

Anna Warenik-Gabbiani ukończyła Wydział Malarstwa i Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz studiowała Sztuki Wizualne na Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie we Włoszech. Mieszka i tworzy w Mediolanie oraz w Sopocie. Przez ostatnie lata zawodowo zajmowała się m.in. grafiką reklamową i kampaniami reklamowymi dla włoskiej branży modowej. Z biegiem czasu Annę zafascynowało także malarstwo. Malarstwo i grafiki Anny Warenik-Gabbiani były prezentowane  na wystawach  w Polsce, Włoszech czy Japonii.

Data wydarzenia: 
21.12.2019
Udostępnij:
Więcej

"Malowane akrylem"

Wszystkich miłośników malarstwa zapraszamy 16.04.2015r. o godzinie 18:00 do naszej biblioteki, tego dnia odbędzie się wernisaż prac Ewy Danilewicz. Wystawę będzie można oglądać do 7.05.2015r.

Data wydarzenia: 
16.04.2015
Udostępnij:
Więcej

Obrazy z morza

Gabriel P.Oleszek urodzony 16 marca 1948 w Wałbrzychu. Absolwent Państwowej Szkoły Morskiej w Gdyni 1968  oraz Uniwersytetu Gdańskiego 1976. Przeszedł wszystkie szczeble morskiej kariery, w tym 28 lat na stanowisku kapitana statków.

Data wydarzenia: 
02.03.2015
Udostępnij:
Więcej

Wystawa malarstwa "Nastrojem malowane" Barbary Wypustek

Barbara Wypustek urodziła się na Mazurach w Olecku. Malarstwo od zawsza było jej pasją, zaś w rodzinnym domu na ścianach wisiały obrazy wujka, który malował pejzaże i to one zainspirowały artystkę do samodzielnego tworzenia.

Data wydarzenia: 
02.06.2015
Udostępnij:
Więcej

Wystawa Barbary Wojtanowskiej "Kolorem usiane"

Barbara Wojtanowska, z zawodu nauczyciel plastyki. Uprawia malarstwo olejne, akwarele, akryl i pastel. Jej ulubioną techniką jest olej, ale chętnie maluje akrylem anioły na starych deskach. Ma w swoim dorobku setki obrazów i aniołów, które znajdują się w kolekcjach prywatnych, instytucjach w Polsce i za granicą [m.in.Niemcy, Kanada].
Data wydarzenia: 
03.08.2015
Udostępnij:
Więcej

Malarstwo Alicji Grześkowiak

Moją szkołą malowania były muzea i własne doświadczenia na plenerach. Należę do Stowarzyszenia Nadbałtyckiego Plastyków im. Mariana Mokwy w Gdańsku. Tematem prac jest pejzaż, martwa natura, kwiaty.

Alicja Grześkowiak

Data wydarzenia: 
10.02.2016
Udostępnij:
Więcej

Strony

Subskrybuj RSS - malarstwo