Jesteś tutaj

Zabookowani

/
Data wydarzenia: 
14.02.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Zabookowani

Zapraszamy wszystkich zakochanych w książkach, czyli ZABOOKOWANYCH, do udziału w literackiej zabawie walentynkowej. Spis zagadek w rozwinięciu aktualności!

14 lutego w Bibliotece pod Żółwiem (ul. św. Ducha 111/113, Gdańsk-Śródmieście) o godz. 18:00 zorganizujemy wyjątkowy, pełen niespodzianek oraz atrakcji dla zakochanych w książkach, walentynkowy wieczór.

W akcji „Zabookowani” mogą wziąć udział zarówno single jak i pary. Warunkiem udziału w tym niecodziennym spotkaniu jest zgłoszenie udziału w wydarzeniu – wystarczy na adres mailowy promocja@wbpg.org.pl przesłać wiadomość z imieniem i nazwiskiem w tytule wpisując „Zabookowani”. Przygotowaliśmy dla Was 40 miejsc.

UWAGA! W tym roku przygotowaliśmy wyjątkową minigrę dla uczestników, którzy między 16:45 a 17:45 chcą wybrać się na spacer w poszukiwaniu literackich przygód ;)

Czas start!

  • 5 zagadek na 5 grafikach prowadzi do 5 lokalizacji.
  • Gdy znajdziecie właściwe miejsce, wejdźcie do środka i poszukajcie małego plakatu z tekstem „Koperty są dla Was” i poczęstujcie się kopertą (jedna koperta dla jednego gracza).
  • Gdy zbierzecie wszystkie, przyjdźcie do Biblioteki pod Żółwiem, by tam na spokojnie udzielić odpowiedzi :)
  • Na odwiedzenie miejsc macie godzinę. Od 16:45 do 17:45.
  • Wszystkie lokalizacje znajdują się w Śródmieściu. Kolejność odgadywania - dowolna.

Powodzenia!

Grafiki z zagadkami dostępne są TUTAJ.

Termin przesyłania zgłoszeń to 14 lutego, do godz. 14.00.

Jeśli macie ochotę spędzić ten walentynkowy wieczór w nietypowy i niebanalny sposób, to koniecznie dołączcie do naszego wydarzenia!

Pokażmy, że ZABOOKOWANI są wśród nas!

Data wydarzenia: 
14.02.2020
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Powiązana galeria: 
Udostępnij: