Jesteś tutaj

Wyzwanie czytelnicze WyPożyczone 2021

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
07.03.2021

Wyzwanie czytelnicze WyPożyczone 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyzwaniu czytelniczym WyPożyczone 2021!

Wraz z Martą, autorką bloga Rudym Spojrzeniem, zapraszamy do wzięcia udziału w V edycji w wyzwania czytelniczego WyPożyczone.
Wyzwanie trwa cały rok 2021, można do niego dołączyć w dowolnym czasie jego trwania.

WyPożyczone 2021.png

Oddajemy głos Marcie:

"Wyzwanie WyPożyczone 2021 rozpocznie się 1 stycznia 2021 i potrwa do 31 grudnia 2021. 

Mam nadzieję, że będziemy się wspólnie doskonale bawić i czytać książki, a do tego, dzielić się opinią z innymi na temat książek, które przeczytaliście. Mogą to być powieści, reportaże, książki naukowe, lektury, komiksy, książki dla dzieci. Czytajcie to, na co macie ochotę i mówcie, piszcie o przeczytanych książkach, ebookach czy przesłuchanych audiobookach innym. 

Koniecznie muszę wspomnieć o partnerach tegorocznej edycji wyzwania czytelniczego. Te wspaniałe instytucje - związane z czytelnictwem - postanowiły wesprzeć naszą zabawę. Po raz kolejny będzie to Biblioteka Miejska w ŁebieWojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku, Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni oraz Gminna Biblioteka Publiczna w CewicachFilia w Maszewie Lęborskim

Bardzo miło mi poinformować, że do partnerów tej edycji dołączył EmpikGO - to aplikacja, dzięki której odpłatnie można wypożyczać ebook i audiobooki, Gminna Biblioteka Publiczna w Cewicach oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie. A  patronat nad naszym wyzwaniem objęło Czytaj Legalnie Dominiki Matuły, która ma na celu wspieranie legalnego czytania oraz uświadamia, jak czytać z poszanowaniem praw autorskich. 

Przeczytajcie uważnie zasady oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie w związku z Wyzwaniem."

Szczegół akcji znjdziecie TUTAJ

Data wydarzenia: 
07.03.2021
Udostępnij: