Jesteś tutaj

Second-hand Book Exchange

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
25.07.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Second-hand Book Exchange

Macie w domu książki, których już nie czytacie? Chcielibyście się wymienić z kimś na nowe tytuły? Świetnie! Zapraszamy Was do udziału w wydarzeniu Second-hand Book Exchange.

Second-hand Book Exchange, czyli wymiana książek używanych. Akcję zorganizujemy przy naszym bookroomie, czyli bibliotecznym kontenerze w Klubie 100cznia. Każdy, kto przyniesie swoje książki, będzie mógł się wymienić na nowe tytuły z innymi uczestnikami wydarzenia, a także skorzystać z bookcrossingu, który znajduje się w bookroomie.

Zasady są proste – nie sprzedajmy  a wymieniamy się książkami, komiksami, tomikami poetyckimi – bezpłatnie!

Jeżeli wybierasz się do nas z większą ilością książek, koniecznie skontaktuj się z nami: promocja @wbpg.org.pl lub tel. 58 3014811 wew. 221.

To nie wszystko! Wielbiciele książek będą mogli własnoręcznie zrobić zakładki do książek podczas warsztatów prowadzonych przez Mamy Wenę! Nowe tytuły zasługują na to, by mieć własną zakładkę. A co jeszcze bardziej cieszy – zakładki w większości będą robione z materiałów z odzysku!

Do udziały w Second-hand Book Exchange zapraszamy osoby w każdym wieku.

Wymiana książek odbędzie się 25 lipca w godz. od 17:00 do 19:00 w Klubie 100cznia (ul. Popiełuszki 5) przy bookroomie, czyli kontenerze z bookcrossingiem WiMBP.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Ekobiblioteka, podczas którego promujemy działania proekologiczne, także w duchu zero waste i zachęcamy do dbania o środowisko.

 

Data wydarzenia: 
25.07.2019
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: